Opis produktu Acer P GD711/DLP/1450lm/4K UHD/2x HDMI/LAN/WiFi
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor HDMI | Ano |
| Repro | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 143 |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 3,2 |
| HDMI (počet) | 2 ks |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Značka a model | Acer P GD711 |
| Technologie | DLP/LED |
| Přesná svítivost (ANSI) | 1450 |
| Svítivost (ANSI) | od 1 200 do 2 900 |
| Kontrast | nad 10 000:1 |
| Nativní rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Podporované rozlišení (max) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Projektor pro domácí kino | Ano |
| Projektor do kanceláře | Ano |
| Projektor do školy | Ano |
| Max. velikost obrazu (palce) | 300" |
| Wi-Fi | Ano |
| Hmotnost (kg) | do 5 |
| Hlučnost (dB, běžný provoz) | 27 |
| Min. projekční vzdálenost (m) | 1,60 |
| Max. projekční vzdálenost (m) | 8,10 |
| Osvětlení | LED |
| Barva | Černá |
Technologia projekcyjna: DLP
Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
Obsługiwana rozdzielczość: 4K UHD
Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 miliarda kolorów (30 bitów)
Jasność [lm]: 1450 lm
Kontrast: 2 000 000:1
Format obrazu: 16:9
Rozmiar obrazu [cale]: 300" (7,62 m)
Odległość projekcji [m]: 1,60 m - 8,10 m
Throw Ratio: 1,22 (1879,60 mm@2000 mm)
Zoom: Zoom cyfrowy: 2x
Dźwięk: 1 x 10 W, Mono
Typ lampy: LED
Żywotność lampy [h]: 20000 godzin
Interfejs:
*Wireless LAN
*Standard Wireless LAN: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
*Zdolność bezprzewodowa: Miracast Wi-Fi
*Standard Bluetooth: Bluetooth 4.2
*Liczba portów USB: 1
*USB: tak
*Standard USB: USB 2.0
*Liczba wyjść audio: 1
*Wyjście liniowe audio: tak
Kompatybilność:
Wideo:
*EDTV
*HDTV
*SECAM
*PAL
*NTSC
*SDTV
PC:
*Google Chrome PC
*Mac PC
*Windows PC
Zasilanie: 120 V AC, 230 V AC
Pobór mocy [W]: 143 W
Pobór mocy w trybie czuwania: 500 mW
Poziom hałasu [dB]: 27 dB
Wymiary [mm]:
*Wysokość: 109 mm
*Szerokość: 320 mm
*Głębokość: 232 mm
Waga [kg]: 3,20 kg
Gwarancja: 36 mies.
https://www.acer.com/datasheets/2022/4871/S2660G/MR.JUW11.001.html
Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
Obsługiwana rozdzielczość: 4K UHD
Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 miliarda kolorów (30 bitów)
Jasność [lm]: 1450 lm
Kontrast: 2 000 000:1
Format obrazu: 16:9
Rozmiar obrazu [cale]: 300" (7,62 m)
Odległość projekcji [m]: 1,60 m - 8,10 m
Throw Ratio: 1,22 (1879,60 mm@2000 mm)
Zoom: Zoom cyfrowy: 2x
Dźwięk: 1 x 10 W, Mono
Typ lampy: LED
Żywotność lampy [h]: 20000 godzin
Interfejs:
*Wireless LAN
*Standard Wireless LAN: IEEE 802.11a/b/g/n/ac
*Zdolność bezprzewodowa: Miracast Wi-Fi
*Standard Bluetooth: Bluetooth 4.2
*Liczba portów USB: 1
*USB: tak
*Standard USB: USB 2.0
*Liczba wyjść audio: 1
*Wyjście liniowe audio: tak
Kompatybilność:
Wideo:
*EDTV
*HDTV
*SECAM
*PAL
*NTSC
*SDTV
PC:
*Google Chrome PC
*Mac PC
*Windows PC
Zasilanie: 120 V AC, 230 V AC
Pobór mocy [W]: 143 W
Pobór mocy w trybie czuwania: 500 mW
Poziom hałasu [dB]: 27 dB
Wymiary [mm]:
*Wysokość: 109 mm
*Szerokość: 320 mm
*Głębokość: 232 mm
Waga [kg]: 3,20 kg
Gwarancja: 36 mies.
https://www.acer.com/datasheets/2022/4871/S2660G/MR.JUW11.001.html
















