(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Wskazówki, porady, samouczki

Wszechstronne przemysłowe drukarki etykiet Brother serii TJ

Seria drukarek Brother TJ została opracowana z myślą o latach bezproblemowego drukowania. Wyróżniają się one długą żywotnością dzięki dużej wytrzymałości, a także wysoką prędkością drukowania i dużą pojemnością taśmy atramentowej, co z pewnością docenisz podczas wysokonakładowego drukowania w środowiskach przemysłowych. Ich konstrukcja i różne opcje połączeń sprawiają, że nadają się do szerokiego zakresu zastosowań w każdej branży.

Szczegóły artykułu

Technologie druku Druk Termotransferowy vs. Druk termiczny. Czym się różnią i co te różnice oznaczają?

Prawdopodobnie spotkaliście się Państwo z określeniem "Direct Thermal (DT)" (druk termiczny) lub "Thermal Transfer (TT)" (druk termotransferowy). Najczęściej nazwy te pojawiają się w parametrach produktów takich jak drukarki etykiet (zwane również termicznymi), taśm do drukarek etykiet, etykiet samoprzylepnych i taśm atramentowych. Ale czy wiecie, co one tak naprawdę oznaczają? Nie wiecie? W tym artykule przedstawimy Państwu wszystkie ważne informacje, które powinniście znać w tym temacie.

Szczegóły artykułu

Jakie są taśmy do etykieciarek DYMO? I jak wybrać tę właściwą?

DYMO to wiodący producent nie tylko etykieciarek i drukarek etykiet. Oczywiście ich portfolio zawiera również materiały eksploatacyjne do ich urządzeń, takie jak etykiety papierowe czy taśmy do etykieciarek, na których tutaj się skupimy. Istnieją na rynku od ponad 60 lat i przez cały ten czas specjalizują się w produkcji etykieciarek, więc nie ulega wątpliwości, że należą do liderów rynku. Jak już wspomnieliśmy, specjalizują się również w materiałach eksploatacyjnych do swoich etykieciarek i drukarek etykiet, a są to taśmy i rolki papieru oraz etykiety. W naszym ostatnim artykule omówiliśmy taśmy oferowane przez firmę Brother, ale co z tymi od DYMO? Czym wyróżniają się taśmy od tego cenionego producenta? Chętnie doradzimy Ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze...

Szczegóły artykułu
12345678...141516