(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Często Zadawane Pytania

Skąd mam wiedzieć, który wkład zamówić?
W naszym sklepie znalezienie odpowiedniego wkładu jest naprawdę łatwe. Napisaliśmy przejrzysty artykuł, który można znaleźć na naszym blogu - Jak dobrać odpowiedni wkład. Jeśli jednak nadal nie udaje wam się znaleźć tego, czego potrzebujecie, nie wahajcie się z nami skontaktować. Wszystko można znaleźć w części "kontakty", a w prawym dolnym rogu strony pojawi się również Czat.

Co powinienem zrobić, jeśli zamówienie nie dotarło?
W potwierdzeniu zamówienia znajduje się numer śledzenia przesyłki. Jeśli nie udaje się znaleźć paczki, prosimy o kontakt. Z pewnością ją znajdziemy.

Jakie są formy dostawy?
Naszym klientom oferujemy kilka metod dostawy.

Zamówiłem niewłaściwy towar
Nic nie szkodzi, to może każdemu się zdarzyć. W ustawowym terminie 14 dni możliwy jest zwrot towaru, możliwa jest też wymiana na odpowiedni towar. Towar jednak musi być nieużywany i nieuszkodzony. W celu przyspieszenia rozwiązania sprawy polecamy przed wysyłką towaru skontaktować się z nami mailowo.

Nie mam żadnych informacji o statusie zamówienia?
Polecamy sprawdzić wiadomości w folderze "Spam", możliwe jest, że e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub informujący o wysyłce zamówienia trafił do spamu. Jeśli w naszym sklepie internetowym zarejestrowaliście się, to wystarczy się zalogować, pojawi się wtedy w waszym profilu lista wszystkich zamówień i ich statusów. Jeśli nie uda wam się znaleźć żadnej naszej wiadomości, skontaktujcie się z naszym działem obsługi klienta.

Czy jest możliwy odbiór osobisty?
Tak, jest możliwy BEZPŁATNY odbiór osobisty w naszym sklepie w Pilźnie. Oferujemy też odbiór osobisty w punktach odbioru Przesyłkowni.

Jesteśmy instytucją państwową. Czy możemy płacić na fakturę?
Tak, oczywiście. Umożliwiamy płatność na fakturę instytucjom państwowym, urzędom, szkołom, gminom, władzom i innym instytucjom państwowym, regionalnym lub miejskim. Podczas składania zamówienia w naszym sklepie internetowym podajcie to żądanie w uwadze.

Waham się między oryginalnym i kompatybilnym wkładem. Który warto wybrać?
Obecnie kompatybilne kasety są bardzo jakościowe. Oczywiście warto wybrać jakościowego dostawcę, takiego jak nasza firma. Podstawowe różnice i zalety omówiliśmy w kilku naszych artykułach, dlaczego warto kupić nasz Inteligentny kartridż lub Inteligenty toner.