Opis produktu ASUS VP32UQ 90LM06S0-B01E70 Monitor, 31,5", IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 31,5 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,185 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ano |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 714,6 x 423,7 x 50,4 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ne |
| Spotřeba energie (W) | 32 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 6,2 |
| Celkový výkon [W] | 4 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
*Adaptive-Sync
*Flicker Free, Blue Light Filter
*HDR10
Typ ekranu: IPS
Podświetlenie: LED
Przekątna [cale]: 31.5
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Rozstaw punktów [mm]: 0.185
Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Proporcje obrazu: 16:9
Powierzchnia ekranu: Matowa
Jasność [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Czas reakcji [ms]: 4 ms (GTG)
Kąty widzenia (Poziomy/Pionowy): 178°/ 178°
Liczba kolorów: 1073.7 M
Głośniki: 2 W x 2
Złącza:
*DisplayPort 1.2 x 1
*HDMI (v2.0) x 1
*Gniazdo słuchawkowe
Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy [W]: <32 W
Tryb wyłączenia [W]: <0.3 W
Montaż na ścianie: 100 x 100 mm
Pochylenie monitora: +8° ~ -5
Kolor: czarny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 714,6 x 485,7 x 201,8 mm
Wymiary (bez stojaka, SxWxG mm): 714,6 x 423,7 x 50,4 mm
Waga [kg]: 6,2, ze stojakiem 7,82
Gwarancja: 36 mies.
https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/Eye-Care/VP32UQ/
ASUS VP32UQ
Monitor ASUS VP32UQ Eye Care jest wyposażony w 31,5-calowy panel 4K UHD (3840 x 2160) IPS z szerokim kątem widzenia 178° i oferuje ostre, szczegółowe i wciągające wrażenia wizualne. 100% sRGB zapewnia realistyczne kolory i płynniejsze przejścia. Aby monitor VP32UQ mógł zapewnić płynną rozgrywkę, wykorzystuje technologię Adaptive-Sync do eliminacji rozrywania obrazu i poprawy szczegółów obrazu w ciemnych obszarach. Technologia ASUS Eye Care dodatkowo zapewnia komfortowe wrażenia podczas oglądania.
Ogromny szczegółowy obraz w rozdzielczości 4K UHD
VP32UQ zanurzy cię w świecie pełnym szczegółów na zapierającym dech poziomie. Jest wyposażony w 31,5-calowy panel 4K UHD (3840 x 2160), który zapewnia czterokrotnie większą gęstość pikseli i do 300% więcej miejsca na ekranie niż oferują wyświetlacze Full HD o podobnej wielkości. To oznacza, że możesz cieszyć się ostrym i szczegółowym obrazem. Dodatkowo masz więcej miejsca na ekranie do multitaskingu, abyś mógł szybko poradzić sobie z wieloma rzeczami jednocześnie.
Realistyczny obraz z szerokim kątem widzenia 178°
Rozdzielczość Full HD i bezramkowy panel IPS zapewniają kąty widzenia 178 stopni, zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu możesz cieszyć się jego wspaniałym obrazem niemal z każdego kierunku.
Super płynny obraz z funkcją Adaptive-Sync
Dzięki technologii Adaptive-Sync monitor potrafi wyeliminować frustrujące opóźnienia lub rozmycia obrazu podczas ruchu. Pozwala natychmiast reagować na to, co dzieje się na ekranie, i cieszyć się niesamowicie płynną rozgrywką, dzięki czemu będziesz mógł uderzyć jako pierwszy.
Technologia GamePlus wyłącznie od marki ASUS
Jeśli chodzi o design, firma ASUS zawsze myśli o swoich klientach – ekskluzywny program gamingowy ASUS GamePlus oferuje funkcje Crosshair, Timer, licznik FPS i Display Alignment z ulepszeniami w grze, które pomogą ci wyciągnąć więcej z twojej gry. Ta funkcja została opracowana na podstawie pomysłów profesjonalnych graczy, którzy dzięki niej mogli ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności gracza.
Kilka trybów HDR-10 dla realistycznego obrazu
Teraz możesz wybrać spośród kilku trybów HDR i dostosować wydajność monitora HDR w zależności od aktualnego scenariusza.
Filtr światła niebieskiego od firmy ASUS
Filtr ASUS Bluelight chroni cię przed szkodliwym światłem niebieskim. Jest łatwo dostępny, intuicyjny i elastyczny dzięki płynnemu ustawieniu (0 do maksimum) za pośrednictwem menu na monitorze.
Technologia ASUS Flicker free
Czas pożegnać się ze zmęczeniem i wysiłkiem oczu. Technologia Flicker Free pomaga ograniczyć migotanie ekranu i zapewnia wygodniejsze środowisko, które jest gotowe na maraton filmowy. Filtr jest zaprojektowany tak, aby minimalizować zmęczenie oczu, bóle głowy i zmęczenie oczu, gdy spędzasz niezliczone długie godziny przed monitorem.















