Opis produktu HP EliteBook X G1i U7-258V B9ZV1ET#BCM Laptop, 32GB, 1TB, W11P
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-258V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 120 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | G1i |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 8533 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Dodatečná výbava | gyroskop, teplotní senzor, Hallův snímač, snímač okolního světla |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,18 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R On-Site |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 219,9 |
| Šířka (mm) | 313,9 |
| Hloubka (mm) | 14,9 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N1025010036 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 68 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | 47 |
HP EliteBook X G1i 14“ nowej generacji z AI
* certyfikacja TCO
* klawisz Copilot
System operacyjny: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 rdzeni - 4P + 4LPE, 8 wątków, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, do 47 TOPS
Pamięć: 32GB LPDDR5x-8533 MT/s (zintegrowana)
Liczba slotów (łącznie/wolne): brak slotów (0/0)
Maksymalna wielkość: 32GB
Dysk twardy: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart pamięci: nie
Wyświetlacz: 14" (35,6cm) 2,5K (2560x1600) antyrefleksyjny IPS, 120Hz, 400 nitów, 100% DCI-P3, 100% Adobe RGB
Karta graficzna: Intel Arc 140V
Audio: Poly Studio, cztery głośniki stereo z oddzielnymi wzmacniaczami; dwa mikrofony
Kamera internetowa: 5MP + IR
Urządzenie wskazujące: Clickpad
Klawiatura: podświetlana z klawiszami DuraKeys bez bloku numerycznego
Czytnik kart chipowych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2× Thunderbolt™ 4 z interfejsem USB typ C® z prędkością przesyłu 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB typ C® z prędkością przesyłania 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
* 1x USB typ A z prędkością przesyłania sygnału 5 Gb/s (zasilanie)
Inne:
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereofoniczne gniazdo dla słuchawek/mikrofonu
* 1× gniazdo zabezpieczające
Bateria: 6-komorowa Li-ion polimerowa, 68Wh
Zasilanie: 65W adapter USB-C™
Wymiary: 313,9x219,9x10,5-14,9mm
Waga: ok. 1,18kg
Gwarancja: 3 lata on-site















