Opis produktu HP Omnibook X 14-fe0004nn A48TVEA#ABB Laptop, SD-X1E-78-100, 14", 2240x1400, T, 16GB, 512GB, Adreno, W11H, Silver, 2R
| Výrobce | Qualcomm |
| Typ CPU | ARM |
| Přesný model | SD-X1E-78-100 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1 |
| Počet jader | 12 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ne |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 14-fe0004nn |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2240x1400 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 8448 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Qualcomm Adreno GPU |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,34 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 14,4 |
| Šířka (mm) | 312,9 |
| Hloubka (mm) | 223,5 |
| TCO Certified | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 59 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | 45 |
HP Notebook OmniBook X 14-fe0004nn
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Snapdragon X Elite X1E 78 100 (12 rdzeni, 12 wątków, 1.0/3.4 GHz, 42 MB cache)
Pamięć: 16GB LPDDR5x-8448
Liczba slotów (łącznie/wolne): (0/0)
Dysk twardy: 512 GB SSD PCIe® NVMe® M.2
Czytnik kart pamięci: nie
Wyświetlacz: 35,6 cm (14”) wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2,2K (2 240 x 1 400), z technologią wielodotykową, cienką ramką, szkłem antyrefleksyjnym Corning® Gorilla® NBT™, funkcją redukcji niebieskiego światła, 300 nitów, niskim zużyciem energii i 100% sRGB
Karta graficzna: Zintegrowana Qualcomm Adreno GPU
Audio: Dwa głośniki; HP Audio Boost; Poly Studio
Kamera internetowa: 5Mpx kamera na podczerwień z redukcją szumów i dwoma zintegrowanymi mikrofonami cyfrowymi
Urządzenie wskazujące: HP Imagepad
Podświetlana klawiatura: tak (klawiatura angielska)
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: Qualcomm® FastConnect™ 6900 Wi-Fi 6E (2x2) Dual Band Simultaneous (DBS) i Bluetooth® 5.3
Moduł WWAN: nie
Złącza USB:
* 1x USB Type-A z prędkością transferu 10 Gbit/s (HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® z prędkością transferu 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® z prędkością przesyłania 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Dodatkowe złącza:
* 1x złącze słuchawkowe/mikrofonowe
Zabezpieczenia
* Firmware TPM
* Zasłona kamery dla ochrony prywatności
Bateria: 3-komorowa bateria litowo-polimerowa (59 Wh)
Zasilanie: Zasilacz 65W USB Type-C®
Kolor: Srebrny
Materiał: aluminium
Wymiary (SxGxW): 312,9 x 223,5 x 14,4 mm
Waga: ok. 1,34 kg
Gwarancja: 2 lata
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Snapdragon X Elite X1E 78 100 (12 rdzeni, 12 wątków, 1.0/3.4 GHz, 42 MB cache)
Pamięć: 16GB LPDDR5x-8448
Liczba slotów (łącznie/wolne): (0/0)
Dysk twardy: 512 GB SSD PCIe® NVMe® M.2
Czytnik kart pamięci: nie
Wyświetlacz: 35,6 cm (14”) wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2,2K (2 240 x 1 400), z technologią wielodotykową, cienką ramką, szkłem antyrefleksyjnym Corning® Gorilla® NBT™, funkcją redukcji niebieskiego światła, 300 nitów, niskim zużyciem energii i 100% sRGB
Karta graficzna: Zintegrowana Qualcomm Adreno GPU
Audio: Dwa głośniki; HP Audio Boost; Poly Studio
Kamera internetowa: 5Mpx kamera na podczerwień z redukcją szumów i dwoma zintegrowanymi mikrofonami cyfrowymi
Urządzenie wskazujące: HP Imagepad
Podświetlana klawiatura: tak (klawiatura angielska)
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: Qualcomm® FastConnect™ 6900 Wi-Fi 6E (2x2) Dual Band Simultaneous (DBS) i Bluetooth® 5.3
Moduł WWAN: nie
Złącza USB:
* 1x USB Type-A z prędkością transferu 10 Gbit/s (HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® z prędkością transferu 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x USB Type-C® z prędkością przesyłania 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Dodatkowe złącza:
* 1x złącze słuchawkowe/mikrofonowe
Zabezpieczenia
* Firmware TPM
* Zasłona kamery dla ochrony prywatności
Bateria: 3-komorowa bateria litowo-polimerowa (59 Wh)
Zasilanie: Zasilacz 65W USB Type-C®
Kolor: Srebrny
Materiał: aluminium
Wymiary (SxGxW): 312,9 x 223,5 x 14,4 mm
Waga: ok. 1,34 kg
Gwarancja: 2 lata















