Opis produktu Marvo CM430 CZ/SK, sada klávesnice s herní myší, podložkou a sluchátky, CZ/SK, herní, membránová typ drátová (USB), černá, podsvíc
| Výška | 47.5 cm |
| Šířka | 15.3 cm |
| Głębokość | 19.0 cm |

Starter pack Marvo 4w1 - zacznij swoje gamingowe marzenie
Ten zestaw Marvo "Ready to play" jest idealny dla nowych początkujących graczy, ale także dla doświadczonych gamerów. W opakowaniu znajdziesz mysz gamingową Marvo, słuchawki, podkładkę i klawiaturę.Cały ten zestaw został przetestowany w grach FPS (Fortnite, Call of Duty: Warzone), RPG, ale także w grach MOBA takich jak Dota, League of Legends. A jak wypadł ten zestaw? Podczas grania w gry FPS nie było widać żadnego opóźnienia myszy - mysz działała świetnie, a programowalne przyciski spełniały swoje funkcje w 100%. A co dźwięk? Podczas grania w gry jest bardzo ważne, aby słyszeć każdy krok przeciwnika i z której strony do Ciebie strzela - po założeniu bardzo zaskoczył czysty dźwięk, a basy pokazały swoją siłę przy użyciu ciężkiej techniki. Podczas jazdy czołgiem poczujesz, że naprawdę tam siedzisz, a dzięki mikrofonowi wielokierunkowemu możesz wydawać jasne instrukcje swojemu zespołowi.
Podświetlenie LED słuchawek pokaże swoją prawdziwą moc w godzinach wieczornych, a jeśli do tego podłączysz klawiaturę i mysz, możesz cieszyć się orkiestrą kolorów, która zamieni Twój pokój w jaskinię gracza.
Zatrzymajmy się jednak przy klawiaturze Marvo - membranowa klawiatura z 110 klawiszami w układzie CZ/SK przyciąga uwagę nie tylko wyglądem, ale i funkcjonalnością. Świetny antighosting, który działa na najważniejszych 19 klawiszach, zapewnia, że nawet przy naciśnięciu wielu klawiszy jednocześnie zawsze wykona to, czego potrzebujesz. W grach MOBA, takich jak np. Dota, skróty są używane nieustannie, a szybkość jest głównym elementem podczas gry - szybszy zawsze wygrywa. Wszystkie te komponenty podłączysz za pomocą kabla USB do swojego komputera.Na koniec, mamy tutaj podkładkę pod mysz - stylową podkładkę w czerwono-czarnym wykonaniu z dużym znakiem Marvo pośrodku. Ta podkładka jest kompatybilna z każdą myszką, która jest obecnie używana w gamingu. Mysz, która jest częścią zestawu, doskonale współpracuje z podkładką i podczas grania świetnie "ślizga się", a jednocześnie rejestruje wszystkie Twoje ruchy.
Specyfikacja słuchawek
| Dźwięk | stereo |
| Zakres częstotliwości | 20 Hz - 20 kHz |
| Średnica głośnika | 50 mm |
| Czułość słuchawek | 100 dB ± 3 dB |
| Impedancja | 32 ? ± 15 % |
| Typ mikrofonu | wszechkierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -42 dB ± 3 dB |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | 2 x 3.5 mm jack + USB (podświetlenie LED) redukcja na 1x 3.5 mm 4-pinowy jack w opakowaniu |
| Długość kabla | 2.1 m |
| Wymiary | 170 x 203 x 97 mm |
| Waga | 273 g |
Specyfikacja klawiatury
| Typ klawiatury | membranowa |
| Liczba klawiszy | 110 |
| Układ | CZ/SK |
| Antighosting | 19 klawiszy |
| Głębokość naciśnięcia | 3,6 ± 0,3 mm |
| Siła aktywacji | 55 ± 7 g |
| Podświetlenie | 3 kolory |
| Połączenie | USB |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Wymiary | 448 x 184 x 35 mm |
| Waga | 574 g |
Specyfikacja myszy
| Czujnik | optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rozdzielczość | 1000 / 1600 / 3200 / 6400 DPI |
| Podświetlenie | 6 kolorów |
| Połączenie | USB |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Wymiary | 123 x 70 x 35 mm |
| Waga | 72 g |
Specyfikacja podkładki
| Wymiary | 285 x 244 x 3 mm |
| Materiał | tekstylia |















