(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Drukarka kart plastikowych Zebra ZC300

Twórz wysokiej jakości karty identyfikacyjne dzięki naszej ofercie drukarek plastikowych kart identyfikacyjnych i drukarek kart plastikowych. Nasz asortyment obejmuje wszystko, od podstawowych drukarek kart członkowskich o niskim nakładzie do drukarek o wysokiej wydajności do powtarzalnych transferów kart, idealnych do legitymacji studenckich, kontroli dostępu i innych.

Niezależnie od tego, czy Twoje zastosowanie w zakresie druku kart obejmuje identyfikację fotograficzną, kontrolę dostępu, śledzenie czasu pracy czy na przykład karty lojalnościowe, drukarka kart identyfikacyjnych Zebra Zebra ZC300 może zrobić to wydajnie szybciej i łatwiej! Jako nowszy następca drukarki ZXP Series 3, ZEBRA ZC300 została zaprojektowana w taki sposób, aby zmieściła się wszędzie, co sprawia, że jest świetnym wyborem do tworzenia kart o profesjonalnej jakości w nawet najmniejszych przestrzeniach biurowych! Dzięki wbudowanym elementom sterującym, czytelny wyświetlacz LED zapewnia natychmiastowy status wszystkich zadań drukowania. 

Co może zrobić i zaoferować Ci drukarka Zebra ZC300?Niezawodne działanie:  
Zebra ZC300 mieści 100 kart i drukuje do 200 kart kolorowych lub 900 czarno-białych200 kart kolorowych lub 900 czarno-białych na godzinę w rozdzielczości 300 dpi. Zawiera również wbudowany ręczny podajnik kart ułatwiający przetwarzanie pojedynczych kart lub drukowanie wsadowe na wielu kartach. Dostępna jest również blokada pokrywy drukarki w celu zwiększenia bezpieczeństwa, aby zapobiec kradzieży karty na przykład w miejscach publicznych lub wspólnych miejscach pracy. Oczywiście w naszym asortymencie znajdują się również karty plastikowe karty plastikowe do druku.

Prosta i wydajna obsługa drukarki:  

Drukarka ZEBRA ZC300 została zaprojektowana z wyświetlaczem LED/LCD i zapewnia łatwe do zrozumienia komunikaty tekstowe i animacje, dzięki czemu ZC300 jest super łatwa w obsłudze! Można załadować taśmę, naprawić taśmę do drukarki, uzupełnić zasobnik wejściowy itp. ZC300 może z łatwością obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby związane z drukowaniem kart identyfikacyjnych. Zmiana taśmy nie jest łatwiejsza, a progresywna konstrukcja tacy wejściowej i wyjściowej powoduje, że wkładanie i wyjmowanie kartek jest super proste!

Zaawansowana, oszczędzająca miejsce konstrukcja:
Zastanawiasz się, czy znajdziesz miejsce dla tej drukarki i czy ta drukarka zmieści się również w pomieszczeniach? Zebra ZC300 pasuje i mieści się niemal wszędzie! Może być stosowany zarówno w małych jak i dużych biurach. 

Intuicyjne narzędzia:  
Czy wymagają Państwo obejrzenia projektu karty przed wydrukiem? Uprość proces produkcji kart identyfikacyjnych dzięki ulepszonym ustawieniom, które zapewniają szybką i łatwą nawigację po interfejsie drukarki. Najfajniejsze jest to, że możesz zobaczyć podgląd tego, jak będą wyglądały Twoje karty przed faktycznym wydrukiem i jak dostosowanie ustawień zmieni wygląd Twoich kart.

Standardowe połączenia USB i Ethernet:  
Zarządzaj lokalnym lub zdalnym programem druku na jednym lub wielu komputerach za pośrednictwem standardowej sieci dzięki wbudowanej łączności USB i Ethernet.


Inteligentne ulepszenia:  
Dzięki nowo zaprojektowanym tacom wejściowym i wyjściowym na 100 kart, Zebra ZC300 zmienia sposób wkładania i wyjmowania kart. Przez drzwi wyjściowe można wyjąć pojedynczą kartę lub całą talię kart. Teraz nie musisz się martwić o częste uzupełnianie pustych tacek, ponieważ obie tacki oferują taką samą pojemność kart.

Bezproblemowa konserwacja:  
Zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania drukarka Zebra ZC300 umożliwia użytkownikom szybką, pojedynczą zmianę kolorowej lub monochromatycznej czarnej taśmy barwiącej za pomocą unikalnego uchwytu na drzwiach drukarki. Dzięki wbudowanym inteligentnym chipom nigdy nie musisz się martwić, czy taśma jest prawidłowo zainstalowana w drukarce lub kiedy trzeba ją wymienić. 

Bezpieczeństwo: 
Zaawansowane zabezpieczenia drukarki kart identyfikacyjnych Zebra ZC300 zapobiegają nieautoryzowanemu drukowaniu kart dzięki uwierzytelnianiu typu "printer-to-host". Ta jednostronna drukarka jest wyposażona w funkcję ochrony wrażliwych informacji Twojej organizacji podczas procesu drukowania. Jesteśmy przekonani, że drukarka Zebra ZC300 będzie dla Ciebie doskonałym wyborem!

Masz już drukarkę w swoim koszyku?

Przed pierwszym uruchomieniem drukarki Zebra ZC300 można skorzystać z naszego innego artykułu  ''Jak to zrobić, samouczki i filmy''