Drukarki

Paszporty to nie tylko kwestia osób czy zwierząt. Teraz paszport muszą mieć również rośliny.

Jeżeli być może nie zajmujecie się profesjonalnym sadzeniem, hodowlą, produkcją, uprawą lub rozmnażaniem materiału roślinnego, to w zalewie informacji dotyczących nowego koronawirusa najprawdopodobniej ominęliście tę informację. Jeżeli jednak macie w planie wykonywać te czynności lub chcecie wprowadzać rośliny na rynek europejski, lub je przenosić na terenie UE, powinniście czytać uważnie.

Szczegóły artykułu

Jakie są koszty drukowania etykiet adresowych w twoim e-sklepie?

Większość z was, którzy prowadzą sklep internetowy, zajmuje się drukowaniem etykiet adresowych na paczkach. Bardzo często spotykam się z podobnymi pytaniami w dyskusjach i poza nimi. Jeśli zaczynasz od e-sklepu, na pewno masz głowę pełną wszystkiego, gdzie wziąć towary, jak je wycenić, gdzie je przechowywać, jak je zapakować, wypełnić e-sklep, połączyć się z przewoźnikiem i co najmniej innymi bambillionami. Większość z was ma balon wyszukiwania na głowie. Nie jestem zaskoczony. Przeszedłem przez to samo.

Szczegóły artykułu

Nie należy lekceważyć drukarek etykiet. Potrafią być skutecznym narzędziem marketingowym

Informacje, marketing i komunikacja z klientami zmieniają świat. Techniki marketingowe są obecnie powszechnie stosowane przez znane osobistości, polityków i oczywiście podmioty przedsiębiorcze. Te nawet, jeśli chcą należeć do dynamicznie rozwijającego się świata, muszą ciągle szukać nowych sposobów i możliwości, jak dotrzeć lub informować obecnych i potencjalnych klientów.

Szczegóły artykułu
12345