(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Drukarki atramentowe i laserowe Brother

Firma Brother w swojej branży należy do jednych z wiodących firm światowych. Firma oferuje zarówno niezawodne skanery, drukarki etykiet, jak i pierwszorzędne drukarki atramentowe czy też laserowe wyposażone w kilka przydatnych funkcji. Nic więc dziwnego, że drukarki z warsztatu tej cenionej marki są w stanie zdobywać prestiżowe nagrody międzynarodowe, mimo ogromnej konkurencji.

 

Drukarki atramentowe i laserowe Brother przyciągają uwagę pod każdym względem

Wśród nagród można wymienić nagrodę IF Design Award 2019, która została wręczona dwom urządzeniom z portfolio Brother za wyjątkowy design. W pierwszym przypadku chodziło o kolorową laserową drukarkę HL-L3270CDW, w drugim przypadku o drukarkę etykiet popularnej linii P-Touch.

Urządzenia Brother nie tylko dobrze wyglądają, ale wraz z tonerami zapewniają profesjonalną jakość druku. Oczywiście bez względu na to, jakiej technologii druku używają. Niezależnie od tego, czy są to drukarki atramentowe czy laserowe, możesz być pewien, że te produkty sprostają nawet najsurowszym kryteriom i podczas wykonywania zadań prywatnych czy firmowych zawsze można na nich polegać. Wydajność pracy jest oczywiście wspierana zarówno przez sprzęt, jak i oprogramowanie drukarek. I to jest jeden z głównych powodów, dla których drukarki laserowe i atramentowe Brother są tak bardzo popularne.

Drukarki laserowe i atramentowe Brother zachwycają wydajnością i innymi parametrami

Bezbłędne, niezawodne drukarki Brother, łatwe w obsłudze i co bardzo ważne wydajne w środowisku korporacyjnym lub w domu zostały ocenione przez laików i fachowców, dlatego szereg urządzeń Brother może pochwalić się nie tylko doskonałymi recenzjami, ale także nagrodami firmy BLI, która jest światowym autorytetem w dziedzinie sprzętu, oprogramowania i usług związanych z urządzeniami.

Warto więc wspomnieć, że w kategorii "Doskonała drukarka rodzaju A3 - wszystko w jednym", zwyciężyła i nagrodę Winter 2019 Pick Award otrzymała kolorowa, atramentowa, wielofunkcyjna drukarka MFC-J6947DW. Profesjonalna, wielofunkcyjna drukarka reprezentuje niezawodne modele do dwustronnego drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania do formatu A3, a wszystko to nawet w najbardziej wymagających firmach lub środowiskach biurowych.

Podczas przedstawiania urządzeń z portfolio firmy Brother oczywiście nie możemy pominąć innych ciekawych drukarek, omówmy więc drukarki atramentowe.

Drukarki atramentowe są wspaniałe nie tylko cenami i rozmiarami

Drukarki atramentowe zachwycą atrakcyjną ceną, niezawodnością druku, kompaktowymi rozmiarami i wysoką rozdzielczością. Jak wspomniano powyżej, w ofercie Brother są dostępne zarówno drukarki atramentowe nadające się do drukowania kolorowych zdjęć rodzinnych, jak i urządzenia, które są w stanie poradzić sobie z wysokonakładowym drukowaniem dokumentów firmowych.

W domu lub w mniejszym biurze, które zatrudnia trzech czy czterech pracowników, zwykle nie drukuje się setek lub tysięcy dokumentów. Dlatego w przypadku okazjonalnego drukowania dokumentów szkolnych lub kilka stron faktur dziennie, niektóre wielofunkcyjne drukarki atramentowe z oznaczeniem DCP mogą być wystarczające. Modele drukarek DCP oszczędzają czas, pieniądze i miejsce na biurku. Oprócz wysokiej jakości, ostrych wydruków oferują także skanowanie i kopiowanie, jeśli jednak faksowanie znajduje się na liście twoich wymagań, to musisz sięgnąć po modele drukarek MFC.

Modele drukarek atramentowych MFC radzą sobie z typowym i bardziej intensywnym obciążeniem związanym z drukowaniem różnych dokumentów, dlatego mogą być używane w wymagającym środowisku dużych biur i firm. Nie musimy daleko szukać przykładów konkretnego urządzenia, wystarczy wspomnieć wyżej podane urządzenie wielofunkcyjne MFC-J6947DW.

Drukarki laserowe Brother są po prostu doskonałe

Drukarki laserowe z technologią druku zarówno klasyczną, jak i LED zdecydowanie należą do urządzeń, na które warto zwrócić uwagę. Teraz ale nie będziemy omawiać ich udany design. Skupimy się raczej na tym, że urządzenia te mogą pełnić swoje role nie tylko w środowisku biurowym czy korporacyjnym, ale także w domu, dlatego zasługują na należytą uwagę przy wyborze nowej drukarki.

Podczas oznaczania laserowych urządzeń wielofunkcyjnych jest częściowo bardzo podobnie jak w przypadku urządzeń atramentowych. W praktyce oznacza to, że kupując wielofunkcyjną drukarkę laserową DCP, otrzymujesz urządzenie umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów, a w przypadku modelu drukarki MFC można również faksować dokumenty.

Oferta laserowych urządzeń wielofunkcyjnych jest oczywiście znacznie bardziej zróżnicowana i nie pozostaje tylko pod tym względem. Do dyspozycji są więc różne kolorowe, laserowe urządzenia wielofunkcyjne, które są idealne do tworzenia atrakcyjnych dokumentów z wyraźnym i ostrym tekstem, lub możesz zdecydować się na zakup cichej monochromatycznej drukarki laserowej oznaczonej HL, która zadba o ekonomiczny druk czarno-białych dokumentów i jest idealnym wyborem dla większych firm i biur wymagających dużej ilości wydruków.