(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Jesteśmy partnerem Brady

Drukarki, kartridże atramentowe, toner i taśmy z etykietami to nasz świat, dlatego jesteśmy dumni, że staliśmy się partnerem firmy Brady, która klientom na całym świecie oferuje szeroką gamę drukarek etykiet, ale to nie wszystko. Wzbudza szacunek również 15 000 standardowych typów produktów przeznaczonych do znakowania bezpieczeństwa, identyfikacji produktów i osób.

Oferta produktów Brady bez wątpienia jest najbardziej wszechstronna nie tylko na rynku europejskim, ale także na rynku światowym. Produkty Brady zapewniają jakościowe i efektywne rozwiązania dla przemysłu lotniczego, samochodowego, spożywczego albo chemicznego, niezmiernie ważne są w energetyce i budownictwie. Lista dziedzin wykorzystujących produkty Brady jest długa, dlatego raczej krótko przedstawimy wam niektóre ich produkty.

Etykiety, naklejki, zawieszki Brady

Nie trzeba w żaden szczegółowy sposób podkreślać znaczenia znakowania produktów, urządzeń i materiałów. Etykiety, naklejki i zawieszki informują, chronią, ostrzegają i zapobiegają wypadkom, ale pomagają również zwiększyć poziom wydajności i produktywności. Ich zastosowanie jest bardzo zróżnicowane.

W ofercie można znaleźć wiele etykiet i naklejek przeznaczonych do ogólnego wykorzystania w etykietowaniu przemysłowym (na przykład etykiety wysyłkowe, typowe lub do inwentaryzacji), ale do dyspozycji są również etykiety specyficzne lub takie, które są przeznaczone dla danego sektora. Można wymienić np. etykiety, naklejki, koszulki termokurczliwe przeznaczone do etykietowania okablowania, sieci, tablic rozdzielczych itp. 

Brady oferuje ponad 5 000 etykiet standardowych, ale chcielibyśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na etykiety na miarę, które można według własnych wymagań wydrukować w biurze lub bezpośrednio w terenie. Wystarczy zainstalować oprogramowanie do drukarki Brady, przygotować rolkę lub arkusz etykiet, naklejek, przygotować wymagany design i rozpocząć drukowanie.

Trwałość etykiet, naklejek i zawieszek Brady będzie zadowalająca

Etykiety, naklejki i zawieszki Brady radzą sobie zarówno w normalnych, jak i ekstremalnych warunkach. Są odporne na niekorzystne warunki pogodowe i wodę, wytrzymują wysokie temperatury, agresywne chemikalia, natryskiwanie pod wysokim ciśnieniem i wielokrotne cykle prania. Etykiety i naklejki mocno trzymają nawet na materiałach tłustych, szorstkich lub lakierowanych.

Drukarki Brady

Firma Brady nie pozostawia nic przypadkowi, stara się zadowolić każdego klienta, dlatego oferuje szereg nowoczesnych urządzeń do drukowania etykiet, od najmniejszych ręcznych drukarek etykiet po urządzenia o wysokiej wydajności.

Przenośne drukarki Brady do drukowania etykiet i naklejek charakteryzują się praktycznym designem i kompaktowymi wymiarami. Wykorzystują zasady autokalibracji za pomocą technologii inteligentnego chipu. Są łatwe w obsłudze za pomocą klawiatury i wyświetlacza. Przenośne drukarki etykiet pozwalają użytkownikom realizować zadania identyfikacyjne w miejscu pracy, są idealne do tworzenia trwałych etykiet o wydajności do 1 000 etykiet dziennie. Gazownicy, elektrycy i monterzy lubią używać przenośnych etykiet drukarek.

Wyższe i bardziej wydajne serie drukarek etykiet można podłączyć do komputera. Te urządzenia reprezentują THT drukarki etykiet Brady wyposażone w odpowiednie oprogramowania do etykietowania. Inteligentne drukarki stacjonarne przydatne są zwłaszcza w produkcji, w biurach, magazynach, laboratoriach i w firmach, które dziennie muszą drukować setki, a nawet tysiące etykiet.

Pod koniec omówimy jeszcze wyspecjalizowane urządzenia ze zintegrowanymi funkcjami drukowania, które są jedyną prawidłową odpowiedzią na wymagania dotyczące etykietowania podczas dużej, masowej produkcji kabli, wiązek kablowych, płyt PCB i innych produktów elektronicznych lub przemysłowych.