(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Jesteśmy partnerem Partex

Na rynku z techniką czarną działamy od prawie dwóch dekad. Przez ten okres tysiące zadowolonych klientów skorzystało z naszych usług, a my poznaliśmy problematykę tej dziedziny z każdego możliwego punktu widzenia. Tak jak wasze potrzeby.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że wciąż jest miejsce na ulepszenia, ponieważ zawsze staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o produkty marki Partex.

Współpraca z firmą Partex to nie przypadek

Jeśli pytacie się, dlaczego właśnie Partex, chętnie to wytłumaczymy. Drukarki etykiet są obecnie niemal niezbędną funkcją każdego biura. Sprawdziły się podczas znakowania dokumentów, segregatorów, ale także długoterminowych majątków materialnych, pomagają w inwentaryzacji i przechowywaniu materiałów biurowych. Etykiety mogą zawierać kody kreskowe lub kody QR, dzięki czemu użycie skanerów umożliwia szybsze i prostsze prowadzenie dokumentacji.

Stosowanie etykiet oczywiście ma szerokie zastosowanie we wszystkich sektorach przemysłu. Możemy na przykład wspomnieć przemysł chemiczny, samochodowy i spożywczy, ale również hydraulicy i elektrycy nie poradziliby sobie bez nich. Na rynku istnieje mnóstwo różnych drukarek etykiet i uzupełniających produktów do etykietowania materiałów, jednak nie wszystkie z nich mogą spełniać surowe kryteria, a wiele z nich można zaklasyfikować raczej do kategorii "zabawek".

Tak owszem nie jest w przypadku produktów Partex. Firma Partex produkuje jakościowe produkty przeznaczone do identyfikacji materiałów, kabli, rur i różnych komponentów, a ponieważ nam w CDRmarket zależy na najwyższej jakości sprzedawanych przez nas produktów, postanowiliśmy współpracować z tą firmą.

Nowoczesne produkty, profesjonalna jakość etykietowania

Partex w dziedzinie etykietowania przemysłowego należy do światowych liderów, którzy za pośrednictwem swoich oddziałów działają na wszystkich kontynentach. Produkty firmy Partex można więc znaleźć w domach i w biurach, ale również w elektrowniach lub instalacjach telekomunikacyjnych budynków przemysłowych i publicznych na całym świecie. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest trwałe i niezawodne etykietowanie majątków, materiałów, kabli lub sprzętu elektrycznego, popularne są właśnie produkty Partex.

Dzięki tej współpracy możecie wygody, niezawodności i najwyższej jakości produktów Partex używać również wy. Do dyspozycji są kolorowe i samoprzylepne etykiety, koszuli PWC, taśmy, tuleje i etykiety. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą państwo profesjonalne przenośne drukarki termotransferowe, które staną się niezbędnym narzędziem pracy dla wielu zawodów.