Opis produktu Marvo CM430 US, sada klávesnice s herní myší, podložkou a sluchátky, US, herní, membránová typ drátová (USB), černá, podsvícená
| Výška | 47.5 cm |
| Šířka | 15.3 cm |
| Głębokość | 19.0 cm |

Starter pack Marvo 4w1 - zacznij swoje gamingowe marzenie
Ten zestaw Marvo "Ready to play" jest idealny dla nowych początkujących graczy, ale także dla doświadczonych gamerów. W opakowaniu znajdziesz mysz gamingową Marvo, słuchawki, podkładkę i klawiaturę.

Cały ten zestaw został przetestowany w grach FPS (Fortnite, Call of Duty: Warzone), RPG, ale także w grach MOBA takich jak Dota, League of Legends. A jak wypadł ten zestaw? Podczas grania w gry FPS nie było widać żadnego opóźnienia myszy - mysz działała świetnie, a programowalne przyciski spełniały swoje funkcje w 100%. DPI można ustawić na 1000-1600-3200-6400. A co żywotność? Przełączniki myszy wytrzymują do 3 milionów kliknięć i jeszcze więcej. Oczywiście podświetlenie RAINBOW w 6 kolorach i kabel USB długi 1.4 m da ci wystarczająco dużo miejsca. A co dźwięk? Podczas grania w gry jest bardzo ważne, aby słyszeć każdy krok przeciwnika i z której strony do Ciebie strzela - po założeniu bardzo zaskoczył czysty dźwięk, a basy pokazały swoją siłę przy użyciu ciężkiej techniki. Podczas jazdy czołgiem poczujesz, że naprawdę tam siedzisz, a dzięki mikrofonowi wielokierunkowemu możesz wydawać jasne instrukcje swojemu zespołowi.
Podświetlenie LED słuchawek pokaże swoją prawdziwą moc w godzinach wieczornych, a jeśli do tego podłączysz klawiaturę i mysz, możesz cieszyć się orkiestrą kolorów, która zamieni Twój pokój w jaskinię gracza.
Zatrzymajmy się jednak przy klawiaturze Marvo - membranowa klawiatura z 110 klawiszami w układzie US przyciąga uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale także funkcjonalnością. Świetny antighosting, który działa na najważniejszych 19 klawiszach, zapewnia, że nawet przy naciśnięciu wielu klawiszy jednocześnie zawsze wykona to, czego potrzebujesz. W grach MOBA, takich jak np. Dota, skróty są używane nieustannie, a szybkość jest głównym elementem podczas gry - szybszy zawsze wygrywa. Wszystkie te komponenty podłączysz za pomocą kabla USB do swojego komputera.Na koniec, mamy tutaj podkładkę pod mysz - stylową podkładkę w czerwono-czarnym wykonaniu z dużym znakiem Marvo pośrodku. Ta podkładka jest kompatybilna z każdą myszką, która jest obecnie używana w gamingu. Mysz, która jest częścią zestawu, doskonale współpracuje z podkładką i podczas grania świetnie "ślizga się", a jednocześnie rejestruje wszystkie Twoje ruchy.
Specyfikacja słuchawek
| Dźwięk | stereo |
| Zakres częstotliwości | 20 Hz - 20 kHz |
| Średnica głośnika | 50 mm |
| Czułość słuchawek | 100 dB ± 3 dB |
| Impedancja | 32 ? ± 15 % |
| Typ mikrofonu | wszechkierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -42 dB ± 3 dB |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | 2 x 3.5 mm jack + USB (podświetlenie LED) redukcja na 1x 3.5 mm 4-pinowy jack w opakowaniu |
| Długość kabla | 2.1 m |
| Wymiary | 170 x 203 x 97 mm |
| Waga | 273 g |
Specyfikacja klawiatury
| Typ klawiatury | membranowa |
| Liczba klawiszy | 110 |
| Układ | US |
| Antighosting | 19 klawiszy |
| Głębokość naciśnięcia | 3,6 ± 0,3 mm |
| Siła aktywacji | 55 ± 7 g |
| Podświetlenie | 3 kolory |
| Połączenie | USB |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Wymiary | 448 x 184 x 35 mm |
| Waga | 574 g |
Specyfikacja myszy
| Czujnik | optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rozdzielczość | 1000 / 1600 / 3200 / 6400 DPI |
| Podświetlenie | 6 kolorów |
| Połączenie | USB |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Wymiary | 123 x 70 x 35 mm |
| Waga | 72 g |
Specyfikacja podkładki
| Wymiary | 285 x 244 x 3 mm |
| Materiał | tkanina |















