(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Odkryj drukarki marki Konica Minolta

Światowej sławy marka japońska Konica Minolta zajmuje niezmiernie ważną pozycję wśród innych firm zajmujących się technologią biurową i przetwarzaniem dokumentów. Konica Minolta ma siedzibę w Marunouchi, Chiyoda, Tokio i do dziś dnia otworzyła oddziały już w 49 krajach. Swoją obecność handlową rozszerzyła na kilka krajów na całym świecie, więc obecnie sprzedaje swoje produkty w Ameryce, Azji i Pacyfiku, w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Jej początki sięgają połączenia firm japońskich Konica i Minolta. Do tego czasu obie firmy skupiały się na opracowywaniu sprzętu dla profesjonalnych drukarek i biur. Połączenie obu firm zostało ogłoszone publicznie 7 stycznia 2003 r. Połączenie dwóch konkurujących ze sobą firm o podobnej do tej pory działalności produkcyjnej stworzyło lidera na rynku nowoczesnego wyposażenia biurowego. Swoje wysiłki firma skupiła przede wszystkim na rozwoju innowacyjnych drukarek laserowych i kopiarek.

Specjalista usług w zakresie wyposażenia biur

Do 2007 roku firma Konica Minolta skupiała uwagę przede wszystkim na produkcji wysokiej jakości aparatów i obiektywów. Później jednak zmieniła kierunek zainteresowania, produkując technikę biurową, która zapewniła jej wystarczająco szerokie pole do zastosowania wypracowanych, pierwszorzędnych innowacji. W tej dziedzinie skupiła się na rozwoju drukarek oraz świadczeniu usług w zakresie druku i przygotowania dokumentów.

Drukarki z funkcjami, które cię zaskoczą

Swoją główną pozycję na rynku firma Konica Minolta potwierdza nieustannym rozwojem i optymalizacją swoich produktów. Oprócz tego koncentruje się też na wysokiej wydajności i niskim poziomie hałasu drukowania, jak i niskim zużyciu energii, papieru i tonera. W tym celu dostępne są również funkcje ręcznego lub zaplanowanego trybu uśpienia, trybu cichego, funkcji drukowania dwustronnego lub funkcji połączenia mobilnego.

Konica Minolta woli produkcję ekologiczną i materiały ekologiczne

Firma Konica Minolta jest bez wątpienia jednym z najważniejszych gigantów w dziedzinie rozwoju i produkcji technologii druku, kładzie oczywisty nacisk na podejście przyjazne dla środowiska. Dowodem też jest fakt, że szereg materiałów, które są użyte do produkcji ich urządzeń, pochodzą z recyklingu. Oprócz tego Konica Minolta zobowiązała się do produkcji neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla, a także do transportu gotowych produktów na rynek w krajach docelowych. Podobne podejście stosuje też podczas produkcji swoich oryginalnych tonerów.

Postaw na eksperta w świecie nowoczesnych technologii

Światowej sławy gigant japoński oferuje dużą ilość modeli drukarek laserowych do użytku domowego i profesjonalnego. Odkryj, co mają do zaoferowania rozbudowane systemy drukowania biurowego Konica Minolta, maksymalizując wydajność swojej pracy.

Wskazówka: Postaw na jakość druku przy niskich kosztach eksploatacji przy użyciu tonerów oryginalnych lub kompatybilnych.