Opis produktu Acer CB322QK UM.JB2EE.006 Monitor, 31,5", IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Silver, 3R
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Úhlopříčka přesná (") | 31,5 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,18 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Doba odezvy (ms) | 4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 713,80 x 494 x 269 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 30 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Hmotnost přesná (kg) | 7 |
| Celkový výkon [W] | 4 |
| HDR | HDR10 |
| Výkon Power Delivery (W) | 65 |
| Barva | Stříbrná |
CB322QKsemipruzx 80 cm (31.5"), HDR Ready (HDR 10), 99% sRGB, BlueLightShield, Silver
Typ ekranu: IPS
Podświetlenie: LED
Przekątna [cale]: 31.5"
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 60Hz
Jasność [cd/m2]: 350
Czas reakcji [ms]: 4 ms (GTG)
Kąty widzenia (Poziom/Pion): 178/178
Głośniki: 2W x 2
Złącza:1 x HDMI (2.0) + 1 x DP (1.2) + 1 x Type-C (65W) + 1 x RJ45 + Audio out + USB 3.0 x 2 + USB-B (2up 2down)
Pobór mocy [W]: 30
Klasa efektywności energetycznej: F
Montaż na ścianie: VESA 100 x 100
Pochylenie monitora:
*Pivot
*Regulacja wysokości
Kolor: Srebrny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 713,80 x 494 x 269
Waga [kg]: 7 kg
Kabel wideo w zestawie: HDMI, USB3.0, Type-C
Gwarancja: 36 mies.
Typ ekranu: IPS
Podświetlenie: LED
Przekątna [cale]: 31.5"
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 60Hz
Jasność [cd/m2]: 350
Czas reakcji [ms]: 4 ms (GTG)
Kąty widzenia (Poziom/Pion): 178/178
Głośniki: 2W x 2
Złącza:1 x HDMI (2.0) + 1 x DP (1.2) + 1 x Type-C (65W) + 1 x RJ45 + Audio out + USB 3.0 x 2 + USB-B (2up 2down)
Pobór mocy [W]: 30
Klasa efektywności energetycznej: F
Montaż na ścianie: VESA 100 x 100
Pochylenie monitora:
*Pivot
*Regulacja wysokości
Kolor: Srebrny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 713,80 x 494 x 269
Waga [kg]: 7 kg
Kabel wideo w zestawie: HDMI, USB3.0, Type-C
Gwarancja: 36 mies.















