Opis produktu Acer Chromebook 311 CBOA311-1H-C3FQ NX.J3MEC.001 Laptop, N4500, 11,6", 1366x768, 4GB, 128GB eMMC, UHD, Chrome, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Celeron |
| Přesný model | N4500 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,1 |
| Počet jader | 2 |
| Kapacita přesná (GB) | 128GB |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
| Typ obrazovky | LCD TN/TFT |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 36 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | CBOA311-1H-C3FQ |
| Typ notebooku | Chromebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 11,6 |
| Displej - velikost | do 11,9" |
| Displej - rozlišení | 1366x768 |
| Paměť - velikost (GB) | 4 |
| Typ paměti | LPDDR4x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 2133 |
| Paměť - maximální velikost | 4 |
| Disk - typ | Flash disk (EMMC) |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 0 ks |
| USB 3.x | Ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Operační systém | Chrome OS |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,2 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 2 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 199 |
| Šířka (mm) | 287,4 |
| Hloubka (mm) | 17,95 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N923050326 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,8 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Chromebook 311 (CBOA311-1H-C3FQ)
* H1 TPM
System operacyjny: Google Chrome
Procesor: Intel Celeron N4500 (2 rdzenie, 2 wątki, 1,1/2,8 GHz, 4 MB cache)
Pamięć: 4GB LPDDR4x-2133 na płycie
Dysk twardy: eMMC 128GB
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart pamięci: nie
Wyświetlacz: 11,6" HD (1366x768) 16:9 TN LCD
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 16EU
Audio: 2x głośnik, mikrofon
Kamera internetowa: HD (1280x720)
Czytnik linii papilarnych: nie
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wifi 5 802.11ac 2x2 CNVi + BT 5.0)
Porty USB:
* 1x USB 2.0
* 1x USB typ-C™: USB 3.2 Gen 1 (do 5Gb/s, DisplayPort przez USB-C, ładowanie USB 5V/3A, port DC-in 5/9/15/20V)
Inne porty:
* 1x złącze combo do słuchawek/mikrofonu (3,5mm)
Bateria: 33Wh Li-ion, 2-komorowa
Zasilanie: 36W USB-C zasilacz AC
Kolor: czarny (Star Black)
Wymiary: 287,4x199x17,95mm
Waga: 1,2kg
Gwarancja: 2 lata
* H1 TPM
System operacyjny: Google Chrome
Procesor: Intel Celeron N4500 (2 rdzenie, 2 wątki, 1,1/2,8 GHz, 4 MB cache)
Pamięć: 4GB LPDDR4x-2133 na płycie
Dysk twardy: eMMC 128GB
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart pamięci: nie
Wyświetlacz: 11,6" HD (1366x768) 16:9 TN LCD
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 16EU
Audio: 2x głośnik, mikrofon
Kamera internetowa: HD (1280x720)
Czytnik linii papilarnych: nie
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wifi 5 802.11ac 2x2 CNVi + BT 5.0)
Porty USB:
* 1x USB 2.0
* 1x USB typ-C™: USB 3.2 Gen 1 (do 5Gb/s, DisplayPort przez USB-C, ładowanie USB 5V/3A, port DC-in 5/9/15/20V)
Inne porty:
* 1x złącze combo do słuchawek/mikrofonu (3,5mm)
Bateria: 33Wh Li-ion, 2-komorowa
Zasilanie: 36W USB-C zasilacz AC
Kolor: czarny (Star Black)
Wymiary: 287,4x199x17,95mm
Waga: 1,2kg
Gwarancja: 2 lata















