Opis produktu Acer H6815BD/DLP/4000lm/4K UHD/2x HDMI
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor S - video | Ne |
| Konektor USB | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Repro | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 245 |
| Výstup VGA | Ano |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,88 |
| HDMI (počet) | 2 ks |
| Značka a model | Acer H6815BD |
| Technologie | DLP/LED |
| Přesná svítivost (ANSI) | 4000 |
| Svítivost (ANSI) | od 3 100 do 4 100 |
| Kontrast | do 10 000:1 |
| Nativní rozlišení | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Podporované rozlišení (max) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Projektor pro domácí kino | Ano |
| Max. velikost obrazu (palce) | 300" |
| Wi-Fi | Ne |
| Hmotnost (kg) | do 3 |
| 3D technologie | Ano |
| Min. projekční vzdálenost (m) | 1 |
| Max. projekční vzdálenost (m) | 10 |
| Barva | Bílá |
| Umístění | Stolní/Stropní |
Dzięki trybowi piłkarskiemu i częstotliwości odświeżania do 240 Hz możesz uchwycić wszystkie szczegóły w ulepszonych kolorach.
* Rozdzielczość 4K UHD
* Jasność 4 000 lumenów
* Kompatybilność z HDR10
* Obsługa Blu-ray 3D
Technologia projekcji: DLP
Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
Obsługiwana rozdzielczość: 4K UHD
Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 miliarda kolorów (30 bitów)
Jasność [lm]: Do 4000 lm
Kontrast: 10,000:1
Format obrazu: 16:9, 4:3
Rozmiar obrazu [cale]: Minimalna przekątna obrazu: 685.80 mm, Maksymalna przekątna obrazu: 7.62 m (300")
Odległość projekcji: 1 m - 10 m
Współczynnik rzutu: 1,5 do 1,65 (2540 mm @ 3,30 m)
Zoom: optyczny 1.1 x, cyfrowy 2 x
Wsparcie 3D: wsparcie Blu-ray 3D
Dźwięk: 1 x 3 W, Mono
Interfejs:
*2 x HDMI (1.4a)
*Wyjście audio
*Wyjście liniowe audio
*RS-232 (D-sub)
Kompatybilność:
*Kompatybilność wideo: PAL, SECAM, SDTV, EDTV, HDTV, NTSC
*Kompatybilność PC: Mac PC, Windows PC
Zasilanie: 120 V AC. 230 V AC, Zasilanie 100 V AC~240 V AC
Pobór mocy [W]: 245 W
Wymiary [mm]: 93.8 mm x 322 mm x 225 mm
Waga [kg]: 2.88 kg
Gwarancja: 24 mies.
https://www.acer.com/datasheets/2021/4871/CXI4/MR.JTA11.001.html
Acer H6815BD
Ciesz się realistyczną rozrywką z projektorem H6815BD, który oferuje rozdzielczość 4K, 4000 lumenów ANSI i kompatybilność z formatem HDR10. To wszystko przyczynia się do wspaniale jasnego i dynamicznego obrazu. Cieszycie się na ważny mecz? W trybie Football Mode uzupełnionym częstotliwością odświeżania do 240 Hz nie przegapisz ani jednej chwili, gdy piłka przelatuje przez całe boisko.

Rozdzielczość 4K UHD
Zanurz się w zupełnie nowym środowisku dzięki niespotykanym szczegółom i precyzji kolorów. Podczas projekcji w rozdzielczości 4K UHD, która jest czterokrotnie wyższa niż Full HD, szczegóły są wyświetlane na 8,3 miliona punktów.

Jasność 4 000 lumenów
Obraz będzie wyjątkowo czysty i jasny na odległość, nawet w świetle dziennym lub w średnich do większych pomieszczeniach, dzięki jasności do 4 000 lumenów.

Kompatybilność z formatem HDR10
Rozszerzenie współczynnika kontrastu i palety kolorów za pomocą technologii HDR10 pozwala osiągnąć bardziej realistyczny i naturalny obraz. HDR to technologia wyświetlania, która za pomocą dekodowania układu scalonego i technologii mapowania tworzy głębsze poziomy kontrastu czerni i bieli, co pozwala na uzyskanie realistycznego obrazu i oferuje bardziej wciągające doświadczenie.

Rozdzielczość 1080p z częstotliwością odświeżania 240 Hz
Dzięki ostrości rozdzielczości FHD 1080p i imponującej częstotliwości odświeżania 240 Hz, które zapewniają niesamowicie płynny obraz, nigdy nie przegapisz żadnego szczegółu sportów, filmów i gier w szybkim tempie.

Tryb Piłka Nożna
Zaproś swoich przyjaciół i dziel się wspólnym doświadczeniem oglądania sportu na ogromnym ekranie. Tryb Piłka Nożna zapewnia jeszcze doskonalsze odwzorowanie kolorów, umożliwiając uchwycenie całego wydarzenia.

Niska latencja wejściowa zaledwie 8,4 ms
Ciesz się szybkim sterowaniem bez opóźnień, niezależnie od tego, czy grasz w gry wyścigowe, sportowe, czy akcji, dzięki bardzo niskiej latencji, która zmniejsza opóźnienie klatek do niesamowitych 8,4 ms.

Wsparcie Blu-ray 3D
Zapomnij o dwóch wymiarach, dziś króluje 3D. Dzięki obsłudze wyświetlania Blu-ray 3D będzie to wyglądać, jakby obrazy wyskakiwały z ekranu do pokoju.

Przesuw obrazu
Projekcja dokładna i bezproblemowa z instalacją. Za pomocą przesunięcia obrazu i cyfrowego zoomu możesz przesunąć obraz tak, aby dokładnie pasował do twojej powierzchni projekcyjnej, bez konieczności zmiany istniejącego położenia projektora.

Korekcja w 4 rogach
Dzięki funkcji korekcji w 4 rogach szybko i łatwo koryguje zniekształcenia w każdym rogu.
















