Opis produktu Acer Predator Helios Neo 18 PHN18-72-91VK NH.QVJEC.004 Laptop, U9-275HX, 18", 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5060, bez OS, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 9 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U9-275HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,7 |
| Počet jader | 24 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 230 |
| Model notebooku | PHN18-72-91VK |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 18 |
| Displej - velikost | 17" a více |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 6400 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | bez operačního systému |
| MS Office | Ne |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 3,3 |
| Hmotnost | Těžší nad 3 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 2,5 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | 13 |
Acer Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72)
* 5. generacja AeroBlade™ 3D
* NVIDIA G-SYNC™
* klawisz Copilot
* podświetlane logo
System operacyjny: ESHELL Linux (tylko uruchamianie)
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 rdzenie - 8P + 16E, 24 wątki, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (do 13 TOPS)
Pamięć: 2x 16GB DDR5-6400
Dysk twardy: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart pamięci: microSD
Wyświetlacz: 18" WQXGA (2560x1600) 16:10 antyrefleksyjny IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 nitów, wsparcie DDS
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x głośnik, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon
Urządzenie wskazujące: Precision Touchpad
Podświetlana klawiatura: 4-strefowa RGB
Klawiatura numeryczna: tak
Kamera internetowa: FHD IR TNR
Sieć: 2,5GbE
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB:
* 1x USB typu C z obsługą: USB 3.2 Gen 2 (do 10 Gb/s)/DisplayPort iGPU/ładowanie przez USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
* 1x USB typu C z obsługą: USB 3.2 Gen 2 (do 10 Gb/s)/DisplayPort dGPU/ładowanie przez USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Inne porty:
* 1x RJ-45 (2,5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x złącze combo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5mm)
* 1x złącze zasilania
* 1x gniazdo zabezpieczające Kensington
* 1x czytnik kart microSD
Bateria: 90Wh Li-ion
Zasilanie: zasilacz 230W AC
Kolor: czarny (Abyssal black)
Waga: 3,3kg
Gwarancja: 2 lata
* 5. generacja AeroBlade™ 3D
* NVIDIA G-SYNC™
* klawisz Copilot
* podświetlane logo
System operacyjny: ESHELL Linux (tylko uruchamianie)
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 rdzenie - 8P + 16E, 24 wątki, P-core 2,7/5,4 GHz, E-core 2,1/4,6 GHz, 36 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (do 13 TOPS)
Pamięć: 2x 16GB DDR5-6400
Dysk twardy: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart pamięci: microSD
Wyświetlacz: 18" WQXGA (2560x1600) 16:10 antyrefleksyjny IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 nitów, wsparcie DDS
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x głośnik, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon
Urządzenie wskazujące: Precision Touchpad
Podświetlana klawiatura: 4-strefowa RGB
Klawiatura numeryczna: tak
Kamera internetowa: FHD IR TNR
Sieć: 2,5GbE
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB:
* 1x USB typu C z obsługą: USB 3.2 Gen 2 (do 10 Gb/s)/DisplayPort iGPU/ładowanie przez USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
* 1x USB typu C z obsługą: USB 3.2 Gen 2 (do 10 Gb/s)/DisplayPort dGPU/ładowanie przez USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
* 2x USB 3.2 Gen 2
* 1x USB 3.2 Gen 1
Inne porty:
* 1x RJ-45 (2,5G Ethernet)
* 1x HDMI 2.1
* 1x złącze combo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5mm)
* 1x złącze zasilania
* 1x gniazdo zabezpieczające Kensington
* 1x czytnik kart microSD
Bateria: 90Wh Li-ion
Zasilanie: zasilacz 230W AC
Kolor: czarny (Abyssal black)
Waga: 3,3kg
Gwarancja: 2 lata















