Opis produktu ASUS ExpertBook B3 Flip B3402FBA B3402FBA-EC0419XA Laptop, i3-1215U, 14", FHD, T, 8GB, 256GB SSD, UHD, W11P EDU, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 12. generace |
| Přesný model | i3-1215U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Model určen pro školy | Ano |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 256GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B3402FBA |
| Typ notebooku | Notebook pro školství |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 1 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro Education |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,61 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 19,5 |
| Šířka (mm) | 329 |
| Hloubka (mm) | 223,9 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N922090173 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model przeznaczony dla uczniów, nauczycieli i szkół.
Model: ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402, 12th Gen Intel)
System operacyjny: Windows 11 Pro Education
(Modele z systemem operacyjnym Windows EDU mogą być legalnie używane tylko przez instytucje edukacyjne, pracowników akademickich i inne podmioty, które spełniają warunki licencyjne firmy Microsoft!) https://www.microsoft.com/pl-pl/education/jak-kupowac/licencjonowanie
Procesor: Intel Core i3-1215U Processor 1.2 GHz (10M Cache, do 4.4 GHz, 6 rdzeni)
Pamięć: 8G DDR4 zintegrowana na płycie
Liczba slotów (łącznie / wolne): 1/1
Dysk twardy: 256GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wolne sloty na dyski twarde: nie
Napęd optyczny: nie
Wyświetlacz: 14" FHD (1920 x 1080) 16:9 błyszczący dotykowy
Stylus: nie
Karta graficzna: Intel UHD Graphics
Urządzenie wskazujące: TouchPad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: nie
Kamera internetowa: 720p HD kamera z osłoną bezpieczeństwa
Czytnik linii papilarnych: tak
Sieć: Gigabit Ethernet
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Karta bezprzewodowa
USB:
*1x USB 2.0 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, zgodne z USB4, obsługujące wyświetlanie / dostarczanie zasilania
Inne złącza:
*1x HDMI 2.0b
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
Czytnik kart pamięci: nie
Bateria: 50 Wh, 3 ogniwa Li-ion
Zasilanie: TYPE-C, 65W AC Adapter
Obudowa: aluminium i plastik
Kolor: Star Black
Wymiary: 32.90 x 22.39 x 1.92 ~ 1.95 cm
Waga: 1,61 kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_servis/
Stránky producenta: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-12th-gen-intel/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
Model: ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402, 12th Gen Intel)
System operacyjny: Windows 11 Pro Education
(Modele z systemem operacyjnym Windows EDU mogą być legalnie używane tylko przez instytucje edukacyjne, pracowników akademickich i inne podmioty, które spełniają warunki licencyjne firmy Microsoft!) https://www.microsoft.com/pl-pl/education/jak-kupowac/licencjonowanie
Procesor: Intel Core i3-1215U Processor 1.2 GHz (10M Cache, do 4.4 GHz, 6 rdzeni)
Pamięć: 8G DDR4 zintegrowana na płycie
Liczba slotów (łącznie / wolne): 1/1
Dysk twardy: 256GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wolne sloty na dyski twarde: nie
Napęd optyczny: nie
Wyświetlacz: 14" FHD (1920 x 1080) 16:9 błyszczący dotykowy
Stylus: nie
Karta graficzna: Intel UHD Graphics
Urządzenie wskazujące: TouchPad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: nie
Kamera internetowa: 720p HD kamera z osłoną bezpieczeństwa
Czytnik linii papilarnych: tak
Sieć: Gigabit Ethernet
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Karta bezprzewodowa
USB:
*1x USB 2.0 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, zgodne z USB4, obsługujące wyświetlanie / dostarczanie zasilania
Inne złącza:
*1x HDMI 2.0b
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
Czytnik kart pamięci: nie
Bateria: 50 Wh, 3 ogniwa Li-ion
Zasilanie: TYPE-C, 65W AC Adapter
Obudowa: aluminium i plastik
Kolor: Star Black
Wymiary: 32.90 x 22.39 x 1.92 ~ 1.95 cm
Waga: 1,61 kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_servis/
Stránky producenta: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-12th-gen-intel/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.















