Opis produktu ASUS ExpertBook B3 Flip B3402FVA-EC0968XA Laptop, i3-1315U, 14", FHD, T, 8GB, 512GB SSD, UHD, W11P EDU, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Model určen pro školy | Ano |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B3402FVA-EC0968XA |
| Typ notebooku | Notebook pro školství |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ano |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro Education |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,61 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 223,9 |
| Šířka (mm) | 329 |
| Hloubka (mm) | 19,5 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N922090173 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402FVA)
* klawisz Copilot
* MPP 2.0 wbudowany stylus
* standard wojskowy MIL-STD 810H
* TCO 9.0
System operacyjny: Windows 11 Pro Education
(Modele z systemem operacyjnym Windows EDU mogą być legalnie używane tylko przez instytucje edukacyjne, pracowników akademickich i inne podmioty, które spełniają warunki licencyjne firmy Microsoft!) https://www.microsoft.com/pl-pl/education/jak-kupować/licencjonowanie
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 rdzeni - 2P + 4E, 8 wątków, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Pamięć: 8G DDR4 na płycie
Liczba slotów (łącznie/wolne): DDR4 na płycie 0/0
Dysk twardy: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 1x M.2 SSD
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart chipowych: nie
Wyświetlacz: dotykowy 14" FHD (1920x1080) 16:9 błyszczący IPS, szerokokątny, 250 nitów, 45% NTSC
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, dźwięk marki Dirac, 2x zintegrowany głośnik, 2x zintegrowany mikrofon
Kamera internetowa: 720p HD
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: tak
Sieć: GbE
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu A
* 2x Thunderbolt™ 4 z obsługą wyświetlania/technologii Power Delivery
Inne porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3,5mm złącze audio combo
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x gniazdo zabezpieczające Kensington
Bateria: 50Wh, 3S1P, 3-komorowa, Li-pol
Zasilanie: 65W AC, USB-C
Zarządzanie bezpieczeństwem: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, zamek Kensington (7x3mm), czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania
Kolor: czarny (Star Black)
Wymiary: 329x223,9,3x19,2-19,5mm
Waga: ok. 1,61kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Strony producenta: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-series-1/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
* klawisz Copilot
* MPP 2.0 wbudowany stylus
* standard wojskowy MIL-STD 810H
* TCO 9.0
System operacyjny: Windows 11 Pro Education
(Modele z systemem operacyjnym Windows EDU mogą być legalnie używane tylko przez instytucje edukacyjne, pracowników akademickich i inne podmioty, które spełniają warunki licencyjne firmy Microsoft!) https://www.microsoft.com/pl-pl/education/jak-kupować/licencjonowanie
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 rdzeni - 2P + 4E, 8 wątków, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Pamięć: 8G DDR4 na płycie
Liczba slotów (łącznie/wolne): DDR4 na płycie 0/0
Dysk twardy: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 1x M.2 SSD
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart chipowych: nie
Wyświetlacz: dotykowy 14" FHD (1920x1080) 16:9 błyszczący IPS, szerokokątny, 250 nitów, 45% NTSC
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, dźwięk marki Dirac, 2x zintegrowany głośnik, 2x zintegrowany mikrofon
Kamera internetowa: 720p HD
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: tak
Sieć: GbE
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu A
* 2x Thunderbolt™ 4 z obsługą wyświetlania/technologii Power Delivery
Inne porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x 3,5mm złącze audio combo
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x gniazdo zabezpieczające Kensington
Bateria: 50Wh, 3S1P, 3-komorowa, Li-pol
Zasilanie: 65W AC, USB-C
Zarządzanie bezpieczeństwem: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, zamek Kensington (7x3mm), czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania
Kolor: czarny (Star Black)
Wymiary: 329x223,9,3x19,2-19,5mm
Waga: ok. 1,61kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Strony producenta: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-series-1/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.















