Opis produktu ASUS ExpertBook BM1 BM1403CDA BM1403CDA-S60261XA Laptop, R5-7535U, 14", FHD, 16GB, 512GB SSD, AMD int, W11P EDU, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R5-7535U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,9 |
| Počet jader | 6 |
| Model určen pro školy | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | BM1403CDA |
| Typ notebooku | Notebook pro školství |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 660M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro Education |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,4 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 214,4 |
| Šířka (mm) | 324,5 |
| Hloubka (mm) | 19,7 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N1024120031 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,55 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS ExpertBook BM1 (BM1403)
* standard wojskowy MIL-STD 810H
* klawisz Copilot
System operacyjny: Windows 11 Pro Education
(Modele z systemem operacyjnym Windows EDU mogą być legalnie używane tylko przez instytucje edukacyjne, pracowników akademickich i inne podmioty, które spełniają warunki licencyjne firmy Microsoft!) https://www.microsoft.com/pl-pl/education/jak-kupować/licencjonowanie
Procesor: AMD Ryzen 5 7535U (6 rdzeni, 12 wątków, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Pamięć: 16GB DDR5 SO-DIMM
Liczba slotów (łącznie/wolne): 2x slot DDR5 SO-DIMM (2/1)
Maksymalna pojemność: 64GB
Dysk twardy: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 1x M.2 SSD
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart chipowych: nie
Wyświetlacz: 14" FHD (1920x1080) 16:9, antyrefleksyjny, LED, 300 nitów, 45% NTSC
Karta graficzna: Zintegrowana AMD Radeon 660M
Audio: dźwięk marki Dirac, zintegrowany głośnik, zintegrowany mikrofon
Kamera internetowa: tak
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: tak
Sieć: GbE
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ C wsparcie DP/PD
Inne porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm złącze audio combo
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x gniazdo zabezpieczające Kensington
Bateria: 50Wh, 3S1P, 3-komorowa Li-ion
Zasilanie: 65W AC, USB-C
Zarządzanie bezpieczeństwem: ochrona i zabezpieczenie HDD hasłem użytkownika, ochrona hasłem użytkownika przy uruchamianiu systemu BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, hasło użytkownika do ustawień BIOS-u, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), czytnik linii papilarnych zintegrowany z touchpadem, Kensington Nano Security Slot™, Microsoft Pluton Security Processor
Kolor: szary (Gentle Grey)
Materiał: plastik
Wymiary: 324,5x214,4x19,7mm
Waga: ok. 1,4kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Strony producenta: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-bm1-bm1403/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
Wszystko o procesorach AMD tutaj: https://amd.atcomp.pl
* standard wojskowy MIL-STD 810H
* klawisz Copilot
System operacyjny: Windows 11 Pro Education
(Modele z systemem operacyjnym Windows EDU mogą być legalnie używane tylko przez instytucje edukacyjne, pracowników akademickich i inne podmioty, które spełniają warunki licencyjne firmy Microsoft!) https://www.microsoft.com/pl-pl/education/jak-kupować/licencjonowanie
Procesor: AMD Ryzen 5 7535U (6 rdzeni, 12 wątków, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Pamięć: 16GB DDR5 SO-DIMM
Liczba slotów (łącznie/wolne): 2x slot DDR5 SO-DIMM (2/1)
Maksymalna pojemność: 64GB
Dysk twardy: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 1x M.2 SSD
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart chipowych: nie
Wyświetlacz: 14" FHD (1920x1080) 16:9, antyrefleksyjny, LED, 300 nitów, 45% NTSC
Karta graficzna: Zintegrowana AMD Radeon 660M
Audio: dźwięk marki Dirac, zintegrowany głośnik, zintegrowany mikrofon
Kamera internetowa: tak
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: tak
Sieć: GbE
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ C wsparcie DP/PD
Inne porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm złącze audio combo
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x gniazdo zabezpieczające Kensington
Bateria: 50Wh, 3S1P, 3-komorowa Li-ion
Zasilanie: 65W AC, USB-C
Zarządzanie bezpieczeństwem: ochrona i zabezpieczenie HDD hasłem użytkownika, ochrona hasłem użytkownika przy uruchamianiu systemu BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, hasło użytkownika do ustawień BIOS-u, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), czytnik linii papilarnych zintegrowany z touchpadem, Kensington Nano Security Slot™, Microsoft Pluton Security Processor
Kolor: szary (Gentle Grey)
Materiał: plastik
Wymiary: 324,5x214,4x19,7mm
Waga: ok. 1,4kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Strony producenta: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-bm1-bm1403/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
Wszystko o procesorach AMD tutaj: https://amd.atcomp.pl















