Opis produktu ASUS ProArt PA32UCR-K 90LM03H3-B02370 Monitor, 32", IPS, 4K UHD, 60Hz, 5ms, Black, 3R
| Způsob použití | Profesionální grafické |
| Úhlopříčka přesná (") | 32 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,1845 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| FreeSync | Ne |
| FreeSync 2 | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 726,88 x 425,87 x 68,68 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 46 |
| Power Delivery | Ano |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 7,7 |
| Celkový výkon [W] | 4 |
| Výkon Power Delivery (W) | 80 |
| Barva | Černá |
Profesjonalny monitor ASUS ProArt Display PA32UCR-K – 32-calowy, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), HDR-10, HLG, ?E < 1, 98% DCI-P3, 99,5% Adobe RGB, 100% sRGB /Rec. 709, Kalibracja sprzętowa, USB-C, Calman Ready, Integracja ColourSpace, X-rite i1 Display Pro w zestawie
32-calowy wyświetlacz 4K HDR z podświetleniem mini-LED o maksymalnej jasności 1000 cd/m2
Technologia Quantum-dot zapewnia przestrzeń barwną 99,5% Adobe RGB, 98% DCI-P3 i 100% sRGB dla wyjątkowej wierności kolorów
Wsparcie dla wielu formatów HDR (HDR-10, HLG) zapewnia realistyczne wrażenia i elastyczność
Światowa czołówka w wartości różnicy kolorów delta-E (E) <1 a technologie ASUS ProArt Hardware Calibration pro optimalizaci přesnosti barev, jednotnost a zpětný zápis barevného profilu
USB-C podporuje signál DisplayPort, datové přenosy a až 80W napájení externích zařízení prostřednictvím jednoho kabelu
X-rite i1 Display Pro je součástí dodávky
stránky výrobce: https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/ProArt/ProArt-Display-PA32UCR-K/
ASUS ProArt Display PA32UCR-K
- 32-calowy wyświetlacz 4K HDR z podświetleniem mini-LED i szczytową jasnością
- Technologia Quantum-dot zapewnia 99,5% przestrzeni barw Adobe RGB, 98% DCI-P3 i 100% sRGB dla wyjątkowej wierności kolorów.
- Wsparcie dla wielu formatów HDR (HDR-10, HLG) zapewnia realistyczne wrażenia i elastyczność.
- Najlepsza wartość odchylenia kolorów delta-E (?E) < 1 na świecie i technologia ASUS ProArt Hardware Calibration do optymalizacji dokładności kolorów, jednolitości i zapisu profilu kolorów
- USB-C obsługuje sygnał DisplayPort, transfer danych i do 80W zasilania urządzeń zewnętrznych za pomocą jednego kabla.
- Sonda kalibracyjna X-rite i1 Display Pro w zestawie
Jasne pomysły ożywają w HDR
ASUS ProArt Display PA32UCR-K to 32-calowy monitor 4K HDR przeznaczony dla wymagających twórców treści, takich jak operatorzy kamer, filmowcy i kolorysty. Szczytowa jasność 1 000 nitów i podświetlenie mini-LED, które umożliwia kontrolę 576 stref lokalnego przyciemniania, wspierają więcej formatów HDR. Dzięki technologii kropek kwantowych, wsparciu przestrzeni barw DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 i Adobe RGB wraz z bogatą ofertą złączy przynoszą ProArt Display PA32UCR-K wyjątkowy obraz, który podnosi wrażenia z oglądania na wyższy poziom.
Doskonały, szczegółowy obraz
Technologia podświetlenia Mini-LED wykorzystuje mniejsze diody LED, które zapewniają do trzykrotnie większą liczbę diod LED w porównaniu do zwykłego panelu o podobnej wielkości. Gęsto rozmieszczone mini diody LED umożliwiają zwiększenie ziarnistości i jasności. Indywidualne sterowanie podświetleniem w imponujących 576 strefach dodatkowo zapewnia wyższą jasność i głębokie ciemne kolory, co zapewnia niezrównany kontrast i precyzyjne odwzorowanie treści HDR.
Głębsza czerń, jaśniejsza biel
Szczytowa jasność 1000 nitów pozwala osiągnąć doskonały kontrast między najgłębszą czernią a promienną bielą, co zapewnia bogate i realistyczne wrażenia podczas oglądania.
Technologia ASUS Smart HDR
Ekskluzywna technologia ASUS Smart HDR umożliwia wyświetlaczowi ProArt Display PA32UCR-K obsługę wielokrotnych formatów HDR HLG i HDR-10. HLG umożliwia użytkownikom przeglądanie i tworzenie materiałów dla platform nadawczych i satelitarnych, takich jak BBC iPlayer, japońska NHK TV i DirecTV. Wsparcie dla HDR-10 zapewnia kompatybilność z istniejącymi usługami strumieniowania wideo oraz rosnącą listą gier z obsługą HDR.
Podgląd HDR
Podgląd HDR umożliwia bezpośrednie połączenie aparatu z monitorem i wyświetlenie uchwyconej zawartości HDR w pełnym zakresie tonalnym. Działa również w ramach większości platform programowych do edycji wideo i zapewnia precyzyjne symulacje końcowego wyniku dla łatwiejszej i bardziej efektywnej edycji.
Zmień swoje doświadczenia z oglądania
Panel IPS z szerokimi kątami widzenia, szczytową jasnością 1000 nitów i wsparciem technologii Quantum Dot zapewnia pełne spektrum kolorów, z którymi możesz się bawić. Obsługa 98% przestrzeni barw DCI-P3, 99,5% Adobe RGB, 100% sRGB, 100% Rec. 709 a 87% Rec.2020 do montażu wideo i postprodukcji.
Najwyższa wierność kolorów
Fabryczna wstępna kalibracja za pomocą nowego trzystopniowego procesu gwarantuje najwyższą wierność kolorów. Wyświetlacz przechodzi również rygorystyczne testy z wykorzystaniem zaawansowanej technologii śledzenia odcieni szarości firmy ASUS, która zapewnia płynniejsze przejścia kolorów, lepszą jednolitość i wyjątkową dokładność kolorów z wartością odchylenia barwnego Delta E (E) < 1 dla przestrzeni barw sRGB i Adobe RGB. Każdy poziom skali szarości jest również starannie mierzony i ustawiany, aby odpowiadał dokładnemu standardowi DICOM.
ProArt Calibration 2.0
Zintegrowana kalibracja ASUS ProArt Calibration 2.0 umożliwia szybkie i łatwe ustawienie w celu zachowania dokładności kolorów monitorów ASUS ProArt. Oferuje kalibrację SDR i HDR z regulacją jasności, gamą kolorów, temperaturą barwową i innymi parametrami w celu zapewnienia spójnych i dokładnych kolorów. ProArt Kalibracja 2.0 dodatkowo potrafi przekalibrować każdy tryb gamutu kolorów i zapisać z powrotem do każdego wstępnie ustawionego trybu ProArt.
Złącza do Twojej pracy
HDMI(v2.0) x 3, DisplayPort 1.2, w pełni funkcjonalny rozdzielacz USB-C i USB umożliwiają wygodne podłączenie do komputera stacjonarnego, odtwarzacza Blu-ray, panelu sterowania lub innego wyświetlacza bez żadnych problemów. Zintegrowany port USB-C obsługuje transfer danych, sygnał DisplayPort i obsługuje również zasilanie 80W.
Ergonomiczny design
Z wyświetlaczem ASUS ProArt Display zawsze łatwo osiągniesz wygodną pozycję do oglądania. Ergonomicznie zaprojektowany stojak z możliwością regulacji nachylenia, obrotu, skrętu i wysokości zapewnia wygodne oglądanie i użytkowanie. Możliwość obrócenia ekranu o 90 stopni zgodnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara do użycia w trybie pionowym jest przydatna podczas pracy z długimi dokumentami, kodowania lub przeglądania stron internetowych. Dodatkowo można go zamontować na ścianie zgodnie ze standardem VESA, aby zaoszczędzić miejsce na biurku.
Pielęgnacja oczu
Technologia ASUS Flicker-Free zapewnia wygodniejsze oglądanie dzięki redukcji migotania na ekranie, co minimalizuje zmęczenie oczu, bóle głowy i zmęczenie oczu, które mogą pojawić się podczas długich godzin spędzonych przed ekranem. Ekskluzywna technologia ASUS Ultra-Low Blue Light chroni Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem niebieskiego światła dzięki czterem ustawieniom filtra niebieskiego światła, które są łatwo dostępne w menu na ekranie za pomocą przycisku na monitorze.
Uwaga:
Opis, zdjęcia i poszczególne parametry mogą się różnić w zależności od wybranego modelu i konfiguracji.















