Opis produktu ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CR-NEBULA168X Laptop, U9-285H, 16", 2560x1600, 32GB, 2TB, RTX 5070Ti, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 9 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U9-285H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,9 |
| Počet jader | 16 |
| Kapacita přesná (GB) | 2TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 240 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | GU605CR-NEBULA168X |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - rychlost | 7467 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,95 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 4 |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 246 |
| Šířka (mm) | 354 |
| Hloubka (mm) | 14,9-17,4 |
| Paměť | 12 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,4 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 500 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 13 |
ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GU605CR-NEBULA168X
* Slash Lighting
* ROG Nebula Display
* Aura Sync
System operacyjny: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H (16 rdzeni - 6P + 8E + 2LPE, 16 wątków, P-core 2,9/5,4 GHz, E-core 2,7/4,5 GHz, LPE-core 1,0/2,5 GHz, 24 MB cache)
Procesor neuronowy: Intel® AI Boost (do 13TOPS)
Pamięć: 32GB LPDDR5X-7467 na płycie głównej
Liczba slotów (łącznie/wolne): bez slotów (0/0)
Maksymalna wielkość: 32GB
Dysk twardy: 2TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 2x M.2
Mechanika optyczna: nie
Czytnik kart pamięci: SD
Wyświetlacz: 16" 2,5K 16:10 (2560x1600, WQXGA) błyszczący OLED, 100% DCI-P3, 240Hz, G-Sync, ROG Nebula
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti, 12GB GDDR7
Audio: 4x basowy z Smart Amplifier + 2x głośnik wysokotonowy, Dolby Atmos, Hi-Res; 3x mikrofon, AI redukcja szumów mikrofonu
Kamera internetowa: 1080p FHD IR
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: 1-strefowa RGB
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be Potrójne pasmo 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x Thunderbolt™ 4 z obsługą DisplayPort™/zasilania (prędkość transferu danych do 40 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C z obsługą DisplayPort™/zasilania/G-SYNC (prędkość przesyłu danych do 10 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ A (prędkość transferu danych do 10 Gb/s)
Inne porty:
* 1x czytnik kart SD (UHS-II, 312 MB/s)
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x złącze combo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5mm)
* 1x złącze zasilania
Bateria: 90Wh, 4S1P, 4-komorowa Li-ion
Zasilanie: 240W AC
Bezpieczeństwo: ochrona hasłem administratora systemu BIOS i hasłem użytkownika, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Kolor: Eclipse Gray
Wymiary: 354x246x14,9-17,4mm
Waga: ok. 1,95kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_serwis
Strona producenta: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g16-2025-gu605/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
* Slash Lighting
* ROG Nebula Display
* Aura Sync
System operacyjny: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H (16 rdzeni - 6P + 8E + 2LPE, 16 wątków, P-core 2,9/5,4 GHz, E-core 2,7/4,5 GHz, LPE-core 1,0/2,5 GHz, 24 MB cache)
Procesor neuronowy: Intel® AI Boost (do 13TOPS)
Pamięć: 32GB LPDDR5X-7467 na płycie głównej
Liczba slotów (łącznie/wolne): bez slotów (0/0)
Maksymalna wielkość: 32GB
Dysk twardy: 2TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 2x M.2
Mechanika optyczna: nie
Czytnik kart pamięci: SD
Wyświetlacz: 16" 2,5K 16:10 (2560x1600, WQXGA) błyszczący OLED, 100% DCI-P3, 240Hz, G-Sync, ROG Nebula
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti, 12GB GDDR7
Audio: 4x basowy z Smart Amplifier + 2x głośnik wysokotonowy, Dolby Atmos, Hi-Res; 3x mikrofon, AI redukcja szumów mikrofonu
Kamera internetowa: 1080p FHD IR
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: 1-strefowa RGB
Klawiatura numeryczna: nie
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be Potrójne pasmo 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x Thunderbolt™ 4 z obsługą DisplayPort™/zasilania (prędkość transferu danych do 40 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C z obsługą DisplayPort™/zasilania/G-SYNC (prędkość przesyłu danych do 10 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ A (prędkość transferu danych do 10 Gb/s)
Inne porty:
* 1x czytnik kart SD (UHS-II, 312 MB/s)
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x złącze combo słuchawkowe/mikrofonowe (3,5mm)
* 1x złącze zasilania
Bateria: 90Wh, 4S1P, 4-komorowa Li-ion
Zasilanie: 240W AC
Bezpieczeństwo: ochrona hasłem administratora systemu BIOS i hasłem użytkownika, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Kolor: Eclipse Gray
Wymiary: 354x246x14,9-17,4mm
Waga: ok. 1,95kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_serwis
Strona producenta: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g16-2025-gu605/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.















