Opis produktu ASUS Strix XG32UQ 90LM08B0-B01170 Monitor, ROG, 32", IPS, 4K UHD, 160Hz, 1ms, Black, 3R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 32 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,1845 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 450 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 401 - 500 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 160 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 728,18 x 428,52 x 87,12 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Záruka | 3 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 5,77 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| Barva | Černá |
*Technologia Trace Free
*GamePlus
*Niski poziom niebieskiego światła
*Obsługa HDCP 2.2
*Game Visual
*Technologia VRR: FreeSync™ Premium Pro & G-SYNC® Compatible
*Extreme Low Motion Blur
*Shadow Boost
*Display Widget
*Technologia PIP (PbP)
Typ ekranu: IPS
Podświetlenie: LED
Przekątna [cale]: 32
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Rozstaw pikseli [mm]: 0.1845 mm
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 160 Hz
Proporcje: 16:9
Powierzchnia ekranu: Non-Glare
Jasność [cd/m2]: 450
Kontrast: 1000:1
Czas reakcji [ms]: 1ms (GTG)
Kąty widzenia (Poziom/Pion): 178°/ 178°
Liczba kolorów: 1073.7M
Złącza:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*Gniazdo słuchawkowe
*Hub USB: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy [W]: <35 W
Tryb czuwania [W]: <0.5 W
Montaż na ścianie: 100 x 100 mm
Pochylenie monitora:
Gniazdo statywu
*Pochylny (+20° ~ -5°)
*Obrotowy (+20° ~ -20°)
*Regulacja wysokości: 0~80 mm
Kolor: czarny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 728.18 x (539.87~459.78) × 279.93 mm
Wymiary (bez stojaka, SxWxG mm): 728.18 x 428.52 x 87.12 mm
Masa [kg]: 5.77/ 8.9 Kg
Gwarancja: 36 mies.
ROG Strix XG32UQ
- 32-calowy profesjonalny monitor do gier 4K UHD (3840 x 2160) Fast IPS z częstotliwością odświeżania 160 Hz (podkręcanie).
- HDMI® 2.1 obsługuje natywną rozdzielczość 4K 120 Hz bez podpróbkowania chrominancji (4:4:4) na systemach PlayStation® 5 i Xbox Series X.
- Kompatybilność z NVIDIA® G-SYNC® oraz ekskluzywna technologia Variable Overdrive zapewniają płynną rozgrywkę bez zrywania obrazu.
- Technologia wysokiego zakresu dynamiki (HDR) z kompatybilnością z DisplayHDR™ 600 w połączeniu z 96% gamą kolorów DCI-P3 zapewnia wyjątkowy kontrast i wydajność kolorów.
- Posiada ergonomicznie zaprojektowany stojak, który oferuje szerokie możliwości obracania, pochylania i regulacji wysokości.
GOTOWY DO GRY NOWEJ GENERACJI
ROG Strix XG32UQ to 32-calowy profesjonalny monitor do gier z rozdzielczością 4K UHD IPS przeznaczony do gry z częstotliwością 160Hz (OC). Jest wyposażony w najnowszy standard HDMI® 2.1, który obsługuje natywny obraz 4K 120 Hz na najnowszych konsolach bez podpróbkowania, a technologia Display Stream Compression (DSC) i kompatybilność z NVIDIA® G-SYNC® umożliwiają superpłynne wrażenia na komputerach. Pakiet uzupełnia 96% gamutu kolorów DCI P3 oraz certyfikacja DisplayHDR™ 600, które zapewniają wyjątkowe kolory dla niesamowicie wciągającej i realistycznej rozgrywki.
ULTRASZYBKA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA I CZAS REAKCJI
Oprócz błyskawicznej częstotliwości odświeżania 160 Hz (OC) monitor Strix XG32UQ oferuje niemal natychmiastowy czas reakcji 1 ms (GTG), co zapewnia niezwykle płynny obraz bez rozmycia i rozmazania ruchu.
KOMPATYBILNOŚĆ Z NVIDIA G-SYNC
XG32UQ zapewnia płynne wrażenia z gry bez zrywania obrazu dzięki temu, że w kartach graficznych NVIDIA GeForce® domyślnie włączona jest technologia zmiennej częstotliwości odświeżania.
NIESAMOWITE KOLORY JAK W KINIE
Technologia HDR i kropki kwantowe umożliwiają monitorowi Strix XG32UQ zapewnienie szerszego zakresu kolorów i wyższego poziomu kontrastu niż tradycyjne monitory, oferując najjaśniejszą biel i najciemniejszą czerń.
GAMEPLUS
Zintegrowany skrót klawiszowy GamePlus, ekskluzywna funkcja firmy ASUS, oferuje ulepszenia do gier, które pomogą ci wyciągnąć z gry więcej. Funkcja GamePlus, opracowana przy udziale profesjonalnych graczy, umożliwia trenowanie i doskonalenie umiejętności w grach.
GAMEVISUAL
Technologia ASUS GameVisual ma siedem wstępnie ustawionych trybów wyświetlania do optymalizacji obrazu dla różnych typów treści. Ta unikalna funkcja jest łatwo dostępna za pomocą skrótu klawiszowego lub menu ustawień wyświetlacza na ekranie.
TECHNOLOGIA FLICKER-FREE
Technologia Flicker-Free zmniejsza migotanie i minimalizuje zmęczenie oczu, co zwiększa komfort podczas długich sesji grania.
ROZLEGŁA ŁĄCZNOŚĆ
Wiele opcji połączeń, w tym HDMI 2.1, USB 3.2 a DisplayPort 1.4 (DSC), zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi źródłami wejściowymi.
ERGONOMICZNY DESIGN
Stojak jest zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i oferuje możliwość regulacji nachylenia, obrotu i wysokości, abyś mógł znaleźć idealną pozycję do oglądania. Ponadto, monitor Strix XG32UQ jest kompatybilny z uchwytem ściennym VESA, co zapewnia bardziej elastyczne możliwości umiejscowienia.
Uwaga:
Opis, zdjęcia i poszczególne parametry mogą się różnić w zależności od wybranego modelu i konfiguracji.















