Opis produktu ASUS Swift PG32UCDM 90LM09T0-B01370 Monitor, ROG, 31,5", OLED, 4K UHD, 240Hz, 0,03ms, Black, 2R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 31,5 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,182 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | OLED/AMOLED |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 100 - 250 |
| Kontrast (statický) | 1 500 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 0,03 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ano |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 718 x 579 x 274 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Spotřeba energie (W) | 42 |
| Power Delivery | Ano |
| PIP (Picture in Picture) | Ano |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Záruka | 2 Roky |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 8,8 |
| Celkový výkon [W] | Nemá |
| HDR | HDR10 |
| Výkon Power Delivery (W) | 90 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
ROG Swift OLED PG32UCDM monitor do gier 32-calowy (31.5-calowy widoczny) 4K (3840 x 2160) panel QD-OLED, 240 Hz, 0.03 ms (GTG), kompatybilny z G-SYNC®, niestandardowy radiator, folia grafenowa, jednolita jasność, 99% DCI-P3, True 10-bit, 90 W Type-C® i ASUS DisplayWidget Center
*Technologia Trace Free
*GamePlus
*Niskie niebieskie światło (rozwiązanie sprzętowe)
*Obsługa HDCP 2.2
*Game Visual
*Technologia VRR (Adaptive-Sync)
*Extreme Low Motion Blur
*Shadow Boost
*Display Widget, DisplayWidget Center
*Technologia PIP (PBP)
*Przełącznik KVM
Typ ekranu: OLED
Podświetlenie: W-LED
Przekątna [cale]: 31.5
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Rozstaw pikseli [mm]: 0.182
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 240 Hz
Proporcje: 16:9
Powierzchnia ekranu: Anti-Reflection
Jasność [cd/m2]: 250
Kontrast: 1,500,000:1
Czas reakcji [ms]: 0.03 ms (GTG)
Kąty widzenia (Poziom/Pion): 178°/ 178°
Liczba kolorów: 1073.7M (10 bit)
Złącza:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*USB-C x 1 (DP Alt Mode & USB 3.2)
*Gniazdo słuchawkowe
*Hub USB: 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*USB-C Power Delivery: 90W
*SPDIF out (Optical Digital Audio Out)
Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy [W]: <42 W
Tryb Stand By [W]: <0.5 W
Klasa efektywności energetycznej: G
Montaż na ścianie: 100 x 100 mm
Pochylenie monitora:
* 1/4" Gniazdo statywu
*Pochylenie (+20° ~ -5°)
*Obrót (+15° ~ -15°)
*Regulacja wysokości: 0~80 mm
Kolor: Czarny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 718 x 579 x 274
Wymiary (bez stojaka, SxWxG mm): 718 x 430 x 74
Waga [kg]: 6/ 8,8
Gwarancja: 24 mies.
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdm/
*Technologia Trace Free
*GamePlus
*Niskie niebieskie światło (rozwiązanie sprzętowe)
*Obsługa HDCP 2.2
*Game Visual
*Technologia VRR (Adaptive-Sync)
*Extreme Low Motion Blur
*Shadow Boost
*Display Widget, DisplayWidget Center
*Technologia PIP (PBP)
*Przełącznik KVM
Typ ekranu: OLED
Podświetlenie: W-LED
Przekątna [cale]: 31.5
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Rozstaw pikseli [mm]: 0.182
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 240 Hz
Proporcje: 16:9
Powierzchnia ekranu: Anti-Reflection
Jasność [cd/m2]: 250
Kontrast: 1,500,000:1
Czas reakcji [ms]: 0.03 ms (GTG)
Kąty widzenia (Poziom/Pion): 178°/ 178°
Liczba kolorów: 1073.7M (10 bit)
Złącza:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*USB-C x 1 (DP Alt Mode & USB 3.2)
*Gniazdo słuchawkowe
*Hub USB: 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*USB-C Power Delivery: 90W
*SPDIF out (Optical Digital Audio Out)
Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy [W]: <42 W
Tryb Stand By [W]: <0.5 W
Klasa efektywności energetycznej: G
Montaż na ścianie: 100 x 100 mm
Pochylenie monitora:
* 1/4" Gniazdo statywu
*Pochylenie (+20° ~ -5°)
*Obrót (+15° ~ -15°)
*Regulacja wysokości: 0~80 mm
Kolor: Czarny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 718 x 579 x 274
Wymiary (bez stojaka, SxWxG mm): 718 x 430 x 74
Waga [kg]: 6/ 8,8
Gwarancja: 24 mies.
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdm/















