Opis produktu ASUS Swift PG38UQ 90LM08M0-B01170 Monitor, ROG, 38", IPS, 4K UHD, 144Hz, 1ms, Black, 2R
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Úhlopříčka přesná (") | 38 |
| Rozteč bodů (mm) | 0,219 |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Jas (cd/m2) - přesný | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah | 251 - 400 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ano |
| Rozlišení (šxv) | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard | 4K |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| VESA standard | Ano |
| Rozměr VESA uchycení | 100 x 100 |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| DP počet | 1 |
| Konektor USB | Ano |
| Konektor USB-C | Ne |
| Konektor SCART | Ne |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 861 x 522,2 x 47,8 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Repro | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Spotřeba energie (W) | 50 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Záruka | 2 Roky |
| Displej - typ | Matný |
| Displej - dotykový | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Hmotnost přesná (kg) | 9,04 |
| Celkový výkon [W] | 10 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
*Technologia Trace Free
*GamePlus
*Niski poziom niebieskiego światła
*Obsługa HDCP 2.2
*Game Visual
*Technologia VRR (Adaptive-Sync)
*Extreme Low Motion Blur
*ELMB Sync
*Shadow Boost
*Display Widget, DisplayWidget Center
*Technologia PIP (PbP)
Typ ekranu: Fast IPS
Podświetlenie: WLED
Przekątna [cale]: 38
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Rozstaw pikseli [mm]: 0.219 mm
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 144 Hz
Proporcje: 16:9
Powierzchnia wyświetlacza: Non-Glare
Jasność [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Czas reakcji [ms]: 1 ms (GTG)
Kąty widzenia (Poziomy/Pionowy): 178°/ 178°
Liczba kolorów: 16.7 M
Głośniki: 5W x 2
Złącza:
*DisplayPort 1.4 DSC x 1
*HDMI (v2.1) x 2
*Gniazdo słuchawkowe
*Hub USB: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy [W]: <50 W
Tryb czuwania [W]: <0.5 W
Montaż na ścianie: 100 x 100 mm
Pochylenie monitora:
*1/4" Gniazdo statywu
*Pochylenie (+5° ~ -5°)
Kolor: Czarny
Wymiary (ze stojakiem, SxWxG mm): 861 x 583.9 x 255.4 mm
Wymiary (bez stojaka, SxWxG mm): 861 x 522.2 x 47.8 mm
Masa [kg]: 9.04 kg/ 10.23 Kg
Gwarancja: 24 mies.
https://rog.asus.com/monitors/above-34-inches/rog-swift-pg38uq/
ROG Swift PG38UQ
- 38-calowy monitor do gier z rozdzielczością 4K UHD (3840 x 2160), częstotliwością odświeżania 144Hz i technologią Adaptive-Sync dla wyjątkowo płynnego obrazu w grach
- Technologia ASUS Fast IPS umożliwia czas reakcji 1 ms (GTG) dla ostrego obrazu w grach z wysoką częstotliwością klatek.
- Technologia wysokiego zakresu dynamiki (HDR) z certyfikatem DisplayHDR 600 i 98% profesjonalną gamą kolorów DCI-P3 zapewnia wyjątkowy kontrast i wydajność kolorów.
- HDMI 2.1 obsługuje natywną rozdzielczość 4K 120 Hz bez podpróbkowania chrominancji (4:4:4) na systemach PlayStation 5 i Xbox Series X.
- Rozległe możliwości połączeń w tym interfejs DisplayPort 1.4 z technologią Display Stream Compression (DSC), HDMI 2.1, koncentratory USB i gniazda na statyw na górnej części monitora.
- Kompatybilny z systemem NVIDIA G-SYNC i obejmuje technologie AMD FreeSync Premium Pro oraz VESA AdaptiveSync144Hz, które zapewniają wyjątkowo płynny obraz bez zrywania i z niską latencją.
PIERWSZY 38-CALOWY MONITOR DO GIER HDMI 2.1 NA ŚWIECIE
ROG Swift PG38UQ to pierwszy 38-calowy monitor do gier z interfejsem HDMI 2.1 na świecie, który zapewnia obraz w rozdzielczości 4K UHD i czas reakcji 1 ms GTG dla superszybkiego grania na dużym ekranie. Dzięki technologii Display Stream Compression (DSC) i Adaptive-Sync, Swift PG38UQ umożliwia poprzez interfejs HDMI 2.1 wyjątkowo płynna rozgrywka w rozdzielczości 4K 120 Hz na najnowszych konsolach. Dodatkowo 98% gamutu kolorów DCI-P3 i certyfikacja DisplayHDR 600 zapewniają wierne kolory.
SUPER SZYBKA GRA Z HDMI 2.1
HDMI 2.1 umożliwia na najnowszych konsolach oszałamiające wrażenia z gry i zapewnia graczom natywny obraz w rozdzielczości 4K UHD z oszałamiającą częstotliwością odświeżania do 120 Hz bez próbkowania chromatyczności.
WIELKI SUKCES Z GRANIEM NOWEJ GENERACJI
Na PC gra jest jeszcze lepsza, z najnowszymi kartami graficznymi oferuje aż 4K 144 Hz. Technologia DSC obsługuje obraz w rozdzielczości 4K UHD za pośrednictwem pojedynczego połączenia DisplayPort 1.4 poprzez kompresję i dekompresję każdego kadru w locie, bez utraty jakości obrazu.
ULTRASZYBKA CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 144 HZ I 1MS GTG
Od szybkich strzelanek z perspektywy pierwszej osoby po strategie w czasie rzeczywistym - graj w najnowsze gry z najwyższymi ustawieniami graficznymi przy płynnej wyświetlaniu 144 klatek na sekundę z czasem reakcji 1 ms GTG.
TECHNOLOGIA ADAPTIVE-SYNC DLA PŁYNNEJ ROZGRYWKI
Certyfikacja kompatybilna z technologiami G-Sync i FreeSync Premium zapewnia, że ROG Swift PG38UQ dostarcza wyjątkowo płynny obraz z niską latencją.
WYSOKI ZAKRES DYNAMICZNY (HDR) Z WYJĄTKOWYMI KOLORAMI
Gamut kolorów DCI-P3 98% i doskonały kontrast kolorów zapewniają, że monitor spełnia standardy certyfikacji DisplayHDR 600. Ciesz się wiernymi kolorami wraz z najjaśniejszą bielą i najciemniejszymi odcieniami czerni.
ASUS DYNAMIC SHADOW BOOST
Ta technologia automatycznie rozjaśnia ciemne obszary obrazu, nie zmieniając pozostałych obszarów. Ułatwia wykrywanie wrogów ukrytych w ciemnych obszarach mapy i poprawia ogólne wrażenia z oglądania.
GAMEPLUS
Zintegrowany skrót klawiszowy GamePlus, ekskluzywna funkcja firmy ASUS, oferuje ulepszenia do gier, które pomogą ci uzyskać więcej z gry. Ta funkcja została opracowana wspólnie z profesjonalnymi graczami, co umożliwia im trenowanie i doskonalenie swoich umiejętności w grze.
EKSTREMALNIE NISKI MOTION BLUR (ELMB) SYNC
Dzięki synchronizacji ELMB można jednocześnie włączyć technologię niskiego rozmycia ruchu i adaptacyjną synchronizację, która eliminuje duchy i zrywanie, zapewniając wyjątkowo ostre gry z wysoką częstotliwością klatek.
DISPLAYWIDGET CENTER
Nowe oprogramowanie DisplayWidget Center umożliwia użytkownikom łatwą zmianę funkcji ustawień monitora za pomocą intuicyjnego interfejsu i myszy - nie ma więc potrzeby korzystania z menu OSD.
SOLIDNA ŁĄCZNOŚĆ
Uwaga:
Opis, zdjęcia i poszczególne parametry mogą się różnić w zależności od wybranego modelu i konfiguracji.















