Opis produktu ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8015W Laptop, Ryzen 7 260, 18", WUXGA, 16GB, 512GB, RTX 5060, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen řady 200 |
| Přesný model | R7-260 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,8 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 240 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | FA808UM |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 18 |
| Displej - velikost | 17" a více |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,6 |
| Hmotnost | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | 16 |
Model: ASUS TUF Gaming A18 (FA808UM-S8015W)
Kolor: Jaeger Gray
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (3.8 GHz, do 5.1 GHz, 8 rdzeni, 16 wątków, 24MB cache) + AMD XDNA NPU (do 16 TOPS)
Wyświetlacz: 18" FHD+ (1920 × 1200, 16:10), IPS-level, 144Hz, 3ms, 300 nitów, 72% NTSC, 100% sRGB, antyodblaskowy
Dotykowy: Nie
Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU (8GB GDDR7, do 115W) + AMD Radeon Graphics
Dysk twardy: 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Napęd optyczny: Nie
Pamięć: 16GB DDR5 5600 MHz (2 sloty, do 64GB)
Sieć: 10/100/1000 Mbps LAN
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3
Złącza:
* 1x RJ45 LAN
* 1x USB 2.0 Type-A
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort / power delivery / G-SYNC)
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
* 1x USB 4 Type-C (DisplayPort, do 40Gbps)
* 1x HDMI 2.1 FRL
Czytnik kart pamięci: Nie
Kamera internetowa: 1080p FHD IR kamera (Windows Hello)
Mikrofon: Wbudowany mikrofon z systemem redukcji szumów
Wymiary: 39.9 × 28.3 × 1.89–2.67 cm
Waga: 2.60 kg
Zasilanie: Zasilacz 240W, bateria 90Wh, szybkie ładowanie 0–50% w 30 min
Klawiatura: Podświetlana klawiatura chiclet (1 strefa RGB) z klawiszem Copilot
Mysz: Touchpad
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Jaeger Gray
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (3.8 GHz, do 5.1 GHz, 8 rdzeni, 16 wątków, 24MB cache) + AMD XDNA NPU (do 16 TOPS)
Wyświetlacz: 18" FHD+ (1920 × 1200, 16:10), IPS-level, 144Hz, 3ms, 300 nitów, 72% NTSC, 100% sRGB, antyodblaskowy
Dotykowy: Nie
Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU (8GB GDDR7, do 115W) + AMD Radeon Graphics
Dysk twardy: 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Napęd optyczny: Nie
Pamięć: 16GB DDR5 5600 MHz (2 sloty, do 64GB)
Sieć: 10/100/1000 Mbps LAN
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5.3
Złącza:
* 1x RJ45 LAN
* 1x USB 2.0 Type-A
* 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (DisplayPort / power delivery / G-SYNC)
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
* 1x USB 4 Type-C (DisplayPort, do 40Gbps)
* 1x HDMI 2.1 FRL
Czytnik kart pamięci: Nie
Kamera internetowa: 1080p FHD IR kamera (Windows Hello)
Mikrofon: Wbudowany mikrofon z systemem redukcji szumów
Wymiary: 39.9 × 28.3 × 1.89–2.67 cm
Waga: 2.60 kg
Zasilanie: Zasilacz 240W, bateria 90Wh, szybkie ładowanie 0–50% w 30 min
Klawiatura: Podświetlana klawiatura chiclet (1 strefa RGB) z klawiszem Copilot
Mysz: Touchpad
Gwarancja: 2 lata















