Opis produktu ASUS Vivobook 15 X1504VA X1504VA-NJ908W Laptop, i3-1315U, 15,6", FHD, 8GB, 512GB SSD, UHD, W11H, Blue, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1504VA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 8 |
| Počet paměti RAM | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Tmavě modrá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,7 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 17,9 |
| Šířka (mm) | 359,7 |
| Hloubka (mm) | 232,5 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Ne |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Model: ASUS Vivobook 15
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 rdzeni (2P + 4E), 8 wątków, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Pamięć: 8GB DDR4 zintegrowana na płycie
Liczba slotów (łącznie / wolne): 1/1
Dysk twardy: 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Wolne sloty na dyski twarde: nie
Napęd optyczny: nie
Wyświetlacz: 15,6" FHD (1920 x 1080) 16:9 LED 60Hz 250 nitów antyodblaskowy
Stylus: nie
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Urządzenie wskazujące: TouchPad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: tak
Kamera internetowa: 720p HD z osłoną bezpieczeństwa
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: bez Ethernetu
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5.1 Karta bezprzewodowa
USB:
*1x USB 2.0 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
*2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Inne złącza:
*1x HDMI 1.4
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x DC-in
Czytnik kart pamięci: nie
Bateria: 42 Wh, 3 ogniwa Li-ion
Zasilanie: ø4.5, 45W AC Adapter,
Obudowa: plastik
Kolor: Quiet Blue
Wymiary: 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm
Waga: 1,70 kg
Akcesoria: przewodowa mysz optyczna USB
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_servis/
Stránky producenta: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 rdzeni (2P + 4E), 8 wątków, P-core 1.2/4.5 GHz, E-core 0.9/3.3 GHz, 10 MB cache)
Pamięć: 8GB DDR4 zintegrowana na płycie
Liczba slotów (łącznie / wolne): 1/1
Dysk twardy: 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Wolne sloty na dyski twarde: nie
Napęd optyczny: nie
Wyświetlacz: 15,6" FHD (1920 x 1080) 16:9 LED 60Hz 250 nitów antyodblaskowy
Stylus: nie
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Urządzenie wskazujące: TouchPad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: tak
Kamera internetowa: 720p HD z osłoną bezpieczeństwa
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: bez Ethernetu
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 5.1 Karta bezprzewodowa
USB:
*1x USB 2.0 Type-A
*1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
*2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Inne złącza:
*1x HDMI 1.4
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x DC-in
Czytnik kart pamięci: nie
Bateria: 42 Wh, 3 ogniwa Li-ion
Zasilanie: ø4.5, 45W AC Adapter,
Obudowa: plastik
Kolor: Quiet Blue
Wymiary: 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm
Waga: 1,70 kg
Akcesoria: przewodowa mysz optyczna USB
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia gwarancja premium ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_servis/
Stránky producenta: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.















