Opis produktu ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1629W Laptop, i3-1315U, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, UHD, W11H, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i3 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i3-1315U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1605VA |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,88 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 249,5 |
| Šířka (mm) | 358,7 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-MB1629W)
* standard wojskowy MIL-STD 810H
* klawiatura ASUS ErgoSense
* ASUS AI redukcja szumów
* zawias z zakresem 180°
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 rdzeni - 2P + 4E, 8 wątków, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Pamięć: 8GB DDR4 na płycie + 8GB DDR4 SO-DIMM
Liczba slotów (łącznie/wolne): 1x slot DDR4 SO-DIMM (1/0)
Dysk twardy: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart chipowych: nie
Wyświetlacz: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antyrefleksyjny IPS, 60Hz, 300 nitów, 45% NTSC
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, zintegrowany głośnik, zintegrowany mikrofon
Kamera internetowa: 720p HD
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: tak
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C z obsługą zasilania
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
Inne porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm zintegrowane gniazdo audio dla słuchawek/mikrofonu
* 1x DC-in
Bateria: 42Wh, 3S1P, 3-komorowa Li-ion
Zasilanie: 4,5mm, 65W zasilacz AC
Zarządzanie bezpieczeństwem: ochrona bootowania BIOS hasłem użytkownika, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Kolor: Indie Black
Materiał: plastik
Wymiary: 358,7x249,5x19,9mm
Waga: ok. 1,88kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia premium gwarancja ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Strony producenta: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
* standard wojskowy MIL-STD 810H
* klawiatura ASUS ErgoSense
* ASUS AI redukcja szumów
* zawias z zakresem 180°
System operacyjny: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 rdzeni - 2P + 4E, 8 wątków, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Pamięć: 8GB DDR4 na płycie + 8GB DDR4 SO-DIMM
Liczba slotów (łącznie/wolne): 1x slot DDR4 SO-DIMM (1/0)
Dysk twardy: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Gniazda rozszerzeń dysku twardego: 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4
Napęd optyczny: nie
Czytnik kart chipowych: nie
Wyświetlacz: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antyrefleksyjny IPS, 60Hz, 300 nitów, 45% NTSC
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, zintegrowany głośnik, zintegrowany mikrofon
Kamera internetowa: 720p HD
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: tak
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C z obsługą zasilania
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A
Inne porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm zintegrowane gniazdo audio dla słuchawek/mikrofonu
* 1x DC-in
Bateria: 42Wh, 3S1P, 3-komorowa Li-ion
Zasilanie: 4,5mm, 65W zasilacz AC
Zarządzanie bezpieczeństwem: ochrona bootowania BIOS hasłem użytkownika, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Kolor: Indie Black
Materiał: plastik
Wymiary: 358,7x249,5x19,9mm
Waga: ok. 1,88kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia premium gwarancja ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Strony producenta: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.















