Opis produktu ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1949X Laptop, i7-13620H, 16,0", WUXGA, 32GB, 1TB, UHD, W11P, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-13620H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1605VA-MB1949X |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,88 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 249,5 |
| Šířka (mm) | 358,7 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-MB1949X)
* standard wojskowy MIL-STD 810H
System operacyjny: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i7-13620H (10 rdzeni - 6P + 4E, 16 wątków, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Pamięć: 32GB (16GB DDR4 zintegrowane na płycie + 16GB DDR4 SO-DIMM)
Liczba slotów (łącznie / wolne): 2 sloty DDR4 (1/0)
Dysk twardy: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Napęd optyczny: nie
Wyświetlacz: 16" WUXGA (1920x1200) antyrefleksyjny IPS, 16:10, 60Hz, 300 nitów, 45% NTSC
Stylus: nie
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Urządzenie wskazujące: TouchPad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: tak
Audio: SonicMaster
Kamera internetowa: 720p HD
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual band 1*1 + Bluetooth® 5.1
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A (do 480Mb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C z obsługą Power Delivery (do 5Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (do 5Gb/s)
Inne porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x DC-in
Czytnik kart pamięci: nie
Bateria: 42 Wh, 3 ogniwa, Li-ion
Zasilanie: 4,5mm, 65W AC
Materiał: plastik
Kolor: Indie Black
Wymiary: 358,7x249,5x19,9mm
Waga: 1,88kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia premium gwarancja ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_servis/
Stránky producenta: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.
* standard wojskowy MIL-STD 810H
System operacyjny: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i7-13620H (10 rdzeni - 6P + 4E, 16 wątków, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Pamięć: 32GB (16GB DDR4 zintegrowane na płycie + 16GB DDR4 SO-DIMM)
Liczba slotów (łącznie / wolne): 2 sloty DDR4 (1/0)
Dysk twardy: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Napęd optyczny: nie
Wyświetlacz: 16" WUXGA (1920x1200) antyrefleksyjny IPS, 16:10, 60Hz, 300 nitów, 45% NTSC
Stylus: nie
Karta graficzna: Zintegrowana Intel UHD Graphics 64EU
Urządzenie wskazujące: TouchPad
Podświetlana klawiatura: tak
Klawiatura numeryczna: tak
Audio: SonicMaster
Kamera internetowa: 720p HD
Czytnik linii papilarnych: nie
Sieć: nie
Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual band 1*1 + Bluetooth® 5.1
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typ A (do 480Mb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ C z obsługą Power Delivery (do 5Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (do 5Gb/s)
Inne porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x DC-in
Czytnik kart pamięci: nie
Bateria: 42 Wh, 3 ogniwa, Li-ion
Zasilanie: 4,5mm, 65W AC
Materiał: plastik
Kolor: Indie Black
Wymiary: 358,7x249,5x19,9mm
Waga: 1,88kg
Gwarancja: 2 lata
Dwuletnia premium gwarancja ASUS Pick-up and Return dla firm i osób prywatnych ZA DARMO.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.asus.com/pl/event/bezstarostny_servis/
Stránky producenta: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
Ofertę kompatybilnych rozszerzeń do standardowej gwarancji znajdziesz w powiązanych produktach.















