Opis produktu Canon MAXIFY GX6140 6882C009 urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
| Automatyczne drukowanie dwustronne (Duplex) | Tak |
| Maksymalna liczba podajników wejściowych | 2 |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Fax | Ne |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Maksymalny rozmiar wydruku / nośnika | A4 |
| Interfejs drukarki | USB+LAN+WIFI |
| Maksymalna szybkość druku (A4 za minutę) | 24 |
| Standardowa liczba podajników wejściowych | 2 |
| Rzeczywista rozdzielczość drukarki (DPI) | 600x1200 |
| Rodzaj skanera | Płaski |
| Rzeczywista rozdzielczość skanera (DPI) | 1200x1200 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Wielofunkcyjna | Tak |
| Kolor druku | Kolor |
| System napełniania | Oddzielne wkłady |
DOSKONAŁE WYNIKI W KAŻDYCH WARUNKACH
Agencje nieruchomości
Dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy możesz szybko tworzyć portfolia nieruchomości dla klientów i łatwo skanować oraz kopiować kluczowe dokumenty, nie martwiąc się o brak tuszu lub papieru. Drukuj wizytówki na matowych lub błyszczących nośnikach.
Handel detaliczny
Drukuj faktury z łatwością dzięki spójnej niezawodności, wysokiej prędkości i kompaktowym wymiarom. Twórz wysokiej jakości i trwałe materiały dla punktów sprzedaży, banery promocyjne i etykiety – wszystko to wewnętrznie.
Prywatne kliniki
Drukuj zapisy klientów lub nowe szczegóły spotkań – bezpośrednio na kopertach. Twórz przekonujące materiały, które podkreślą umiejętności Twojej kliniki.
Niskie koszty, które pozostaną niskie
Utrzymuj koszty firmowe za drukowanie na niskim poziomie dzięki ogromnej wydajności 14 000 stron z zestawu butelek z kolorowymi tuszami lub 6 000 stron z butelki z czarnym tuszem. Przełączając się na tryb oszczędny, zaoszczędzisz jeszcze więcej.
Odporne dokumenty – natychmiast
Drukuj firmowe dokumenty wyjątkowej jakości w jasnych kolorach z doskonale ostrymi detalami (nawet z takimi drobnymi elementami, jak kody kreskowe czy kody QR) z prędkością 24 str./min./min czarno-białe i 15,5 obr./min kolorowe, dzięki którym z łatwością dotrzymasz krótkich terminów. Łatwo zarządzaj przepływami pracy przy przetwarzaniu dokumentów dzięki dedykowanym funkcjom firmowym.
Kompaktowa, ale wydajna
Z automatycznym podajnikiem dokumentów na 50 arkuszy, odchylanym, 6,9 cm kolorowym ekranem dotykowym i podajnikiem papieru na 350 arkuszy, praca przy realizacji wymagających terminów będzie łatwiejsza. Przetwarzanie różnych mediów – nawet drukowanie banerów o długości do 1,2 m.
Maksymalizuj efektywność
Zredukuj ilość odpadów dzięki energooszczędnemu drukowi atramentowemu z użyciem wkładów atramentowych o wysokiej wydajności oraz skanowaniu do folderów sieciowych, e-maila lub na urządzenie USB. Wymienny przez użytkownika pojemnik na zużyty tusz zapewnia minimalne przestoje.
Dołącz
Drukuj, skanuj, kopiuj i łącz się z chmurą za pomocą aplikacji Canon PRINT. Kompatybilny z technologiami Apple AirPrint (iOS) i Mopria® (Android). Skorzystaj z możliwości podłączenia do sieci Ethernet oraz wsparcia dla dwupasmowej sieci Wi-Fi.
Ochrona i bezpieczeństwo
Ciesz się wielopoziomową ochroną dzięki zabezpieczeniu Wi-Fi WPA3, wsparciu dla silnego szyfrowania TLS1.3 dla bezpiecznej wymiany danych i automatycznych aktualizacji oprogramowania układowego, które pozwolą ci stawić czoła najnowszym zagrożeniom.
Specyfikacja
| Ogólne specyfikacje | |
|---|---|
| Funkcje | Wi-Fi, Ethernet, drukowanie, kopiowanie, skanowanie i połączenie z chmurą |
| Numery modeli | MAXIFY GX6140 |
| Specyfikacje drukarki | |
| Rozdzielczość druku | Do 600 × 1 200 dpi1 |
| Marginesy druku (min.) | Góra: 5 mm, dół: 5 mm, lewo i prawo: 5 mm |
| Technologia druku | 1 głowica drukująca Drukarka z uzupełnianymi zbiornikami na tusz |
| Prędkość druku czarno-białego | Około 24 rys./min2 |
| Prędkość druku kolorowego | Około 15,5 rys./min3 |
| Czas wydruku pierwszej kopii | Czarno-biały: 5,5 s (gotowość/jednostronnie)4 Kolorowy: 7 s (gotowość/jednostronnie)5 |
| Materiały eksploatacyjne i wydajność | |
| Standardowe pojemniki z tuszem | GI-46 BK GI-46 C GI-46 M GI-46 Y |
| Pojemnik na zużyty tusz | MC-G01 (wymiana przez użytkownika) |
| Wydajność kasety (papier zwykły) | Druk kolorowy dokumentów formatu A46 Czarno-biały: 6 000 stron (9 000 stron w trybie oszczędnym)7 Kolorowy: 14 000 stron (21 000 stron w trybie oszczędnym)8 * Szacunkowa wydajność tuszu |
| Obsługiwane papiery | |
| Rodzaje papieru | Papier zwykły (64 g/m2 do 105 g/m2), Papier Red Label Superior 80 g/m2 (WOP111), Papier Canon Océ Office Colour Paper 80 g/m2 (SAT213), Fotograficzny papier Photo Paper Pro Luster (LU-101), Błyszczący papier fotograficzny Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Matowy papier fotograficzny Matte Photo Paper (MP-101), Błyszczący papier fotograficzny do codziennego użytku Glossy Photo Paper „Everyday Use“ (GP-501) Papier o wysokiej rozdzielczości High Resolution Paper (HR-101N), Koperta Półbłyszczący papier fotograficzny Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201), Wielokrotnie przyklejany papier fotograficzny (RP-101) Magnetyczny papier fotograficzny Magnetic Photo Paper (MG-101) Folia do naprasowywania na jasne tkaniny (LF-101), Dwustronny matowy papier Double sided Matte Paper (MP-101D) |
| Maksymalna pojemność wejściowa papieru | Tylni podajnik: maks. 100 arkuszy (czysty papier) Zasobnik 1: maks. 250 arkuszy (czysty papier) Automatyczny podajnik dokumentów: A4, A5, LTR: 50 arkuszy, LGL: 10 arkuszy |
| Formaty papieru | Tylni podajnik: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, 4" × 6" (10 × 15 cm), 5" × 7" (13 × 18 cm), 7" × 10" (18 × 25 cm), 8" × 10" (20 × 25 cm), kwadratowy 5" × 5", (127 mm × 127 mm), koperty (DL, COM10, C5), własne formaty (szerokość 89 mm do 216 mm, długość 127 mm do 1 200 mm) Podajnik: A4, LTR, A5, B5 Automatyczny podajnik dokumentów: A4, A5, LTR, LGL |
| Gramatura papieru | Tylni podajnik: czysty papier o gramaturze 64 do 105 g/m2 lub wspierane oryginalne papiery firmy Canon Papier Canon: maks. gramatura papieru ok. 265 g/m2 (Błyszczący papier fotograficzny Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)) Zasobnik: czysty papier, papier Canon Red Label Superior (WOP111), papier Canon Océ Office Colour Paper (SAT213): 64 g/m2 do 105 g/m2 |
| Specyfikacja skanera | |
| Typ skanera | Płaski skaner kolorowy CIS (automatyczny podajnik ADF / płyta) |
| Prędkość skanowania | Jednostronnie 16,9 obr./min kolorowo9 Jednostronnie 22,2 obr./min czarno-białe10 |
| Rozdzielczość skanera (optyczna) | 1 200 × 1 200 dpi11 |
| Prędkość skanowania linii | Kolor: 1,4 ms/linia (300 dpi) Odcienie szarości: 1,4 ms/linia (300 dpi)12 |
| Głębia skanowania (wejście/wyjście) | Kolor: 8-bitowy dla każdej składowej RGB Odcienie szarości: 8 bitów |
| Maksymalny rozmiar dokumentu | Szkło: A4 / Letter (216 × 297 mm) Automatyczny podajnik dokumentów: A4 / Letter / Legal (216 × 356 mm) |
| Specyfikacje kopiarki | |
| Prędkość kopiowania | sFCOT (kolor): około 12 s13 sESAT (kolor): około 12,7 obr./min14 ESAT/jednostronnie z podajnikiem ADF (kolorowo): około 12,2 obr./min15 ESAT/jednostronnie z podajnikiem ADF(czarno-białe): około 22,2 obr./min16 |
| Jakość kopiowania | 3 poziomy (ekonomiczna, standardowa, wysoka) |
| Ustawienie intensywności | 9 poziomów (dostępne jest automatyczne ustawienie, AE copy) |
| Kopiowanie wielokrotne | 99 kopii (maks.) |
| Funkcje kopiowania | Kopiowanie dokumentów, kopiowanie dwustronne, ręczne kopiowanie dwustronne z podajnikiem ADF, 2 na 1 i 4 na 1, kopiowanie z kompletowaniem (tylko podajnik ADF), kopiowanie z usuwaniem ramki (tylko skanery płaskie), kopiowanie dowodów tożsamości |
| Powiększenie przy kopiowaniu | 25 do 400 % |
| Dostosowanie rozmiaru strony | A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 i A4 na B5 |
| Interfejs i wyświetlacz | |
| Typ i rozmiar wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 2,7“ (6,9 cm) |
| Języki wyświetlacza | 33 języki w tym polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański i inne |
| Opcje połączeń | |
| Sieć kablowa LAN | Protokół komunikacyjny: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2/1.1/1.0 Obsługiwane standardy: IEEE802.3u(100BASE-TX) / IEEE802.3 (10BASE-T) Szybkość transmisji: 10 Mb/s / 100 Mb/s (automatyczne przełączanie) Zabezpieczenia: IEEE 802.1X (EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) |
| Sieć bezprzewodowa LAN | Protokół komunikacyjny: SNMP/HTTP/TCP/IP (IPv4/IPv6) TLS 1.3/1.2/1.1/1.0 Obsługiwane standardy: IEEE802.11n/IEEE802.11g/IEEE802.11b/IEEE802.11a//IEEE802.11ac 1117 Szerokość pasma: 2,4 GHz Zasięg: w budynku 50 m ?zależy od prędkości transmisji i warunków otoczenia Zabezpieczenie: WPA-PSK (AES) WPA2-PSK (AES) WPA3-SAE (AES) WPA-EAP (AES)* WPA2-EAP (AES)* WPA3-EAP (AES)* * dostępne IEEE802.1X (EAP-TLS/EAP-TTLS/PEAP) |
| Interfejs | USB Hi-Speed (port B) |
| Funkcje mobilne i chmurowe | |
| Aplikacje | Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Easy-PhotoPrint Editor |
| Funkcje drukowania | Cloud Link, Canon Print Service (Android), Apple AirPrint, Mopria, bezpośrednie połączenie bezprzewodowe |
| Wsparcie asystentów głosowych | Amazon Alexa™ |
| Oprogramowanie i kompatybilność | |
| Systemy operacyjne | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Funkcjonalność można zagwarantować tylko na komputerze z fabrycznie zainstalowanym systemem operacyjnym. Sterownik drukarki i narzędzie pomocnicze dla drukarek IJ obsługują następujące systemy operacyjne: Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 i Windows Server 2025. Monitor: rozdzielczość XGA 1 024 × 768 lub wyższa Mac: MacOS Big Sur 11.7.6 do macOS Sequoia 15 Mobilne systemy operacyjne: iOS®, iPadOS, Android™, Chrome OS24 |
| Minimalne wymagania | Windows: 1,5 GB lub więcej, rozdzielczość XGA |
| Dostarczone oprogramowanie | Sterownik drukarki Narzędzie pomocnicze dla drukarek IJ Oprogramowanie Easy-PhotoPrint Editor (do pobrania)25 Aplikacja Easy-Layout Editor (do pobrania) Aplikacja Wi-Fi Connection Assistant (do pobrania) Oprogramowanie Quick Utility Toolbox (do pobrania) Oprogramowanie PosterArtist Lite (tylko dla Windows – do pobrania) |
| Parametry fizyczne i zużycie | |
| Wymiary (S × G × W) | Około 399 × 410 × 254 mm (z wsuniętymi podajnikami) Około 399 × 645 × 327 mm (z wysuniętymi podajnikami) |
| Waga | Około 11,6 kg |
| Poziom hałasu akustycznego | Około 49,0 dB (A) |
| Warunki pracy | 5–35 °C, 10 do 90 % RH (bez kondensacji) |
| Zasilanie | 100 do 240 V AC, 50/60 Hz |
| Obciążenie robocze | Do 45 000 stron |
| Zużycie energii | Kopiowanie: ok. 20 W Wyłączone: ok. 0,05 W Tryb gotowości (USB): 0,9 W Tryb gotowości (wszystkie porty): 1,4 W Czas przejścia do trybu gotowości: 5 min 2 s (niezmienny, ErP Lot 26) |
| Typowe zużycie energii (TEC) | 0,157 kWh |
Zawartość opakowania MAXIFY GX6140:
• Wielofunkcyjna drukarka z uzupełnianymi zbiornikami na tusz
• 4 butelki z atramentem o wysokiej wydajności (1× czarna i 1× C/M/Y)
• Kabel zasilający
• Dysk instalacyjny CD-ROM
• Podręczniki i inne dokumenty























