(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Wskazówki, porady, samouczki

Gdy drukarka atramentowa nie drukuje tak, jak powinna...

Prawdopodobnie każdy z nas był w takiej sytuacji - usterki drukowania, powiadomienia o błędach, rozlane wkłady atramentowe itp. Każdy błąd drukowania może mieć swoją przyczynę i niekoniecznie zawsze jest to wina zakupionego wkładu lub wady drukarki. W tym artykule podsumujemy te błędy drukowania typowe dla drukarek atramentowych lub atramentowych drukarek wielofunkcyjnych, które powtarzają się najczęściej, i podamy wskazówki, jak ich uniknąć, a nawet jak je naprawić.

Szczegóły artykułu

O czym ostrzega drukarka laserowa? Błędy drukowania i komunikaty

Prawdopodobnie każdy z nas był w takiej sytuacji - awarie drukowania, powiadomienia o błędach, rozsypany toner w proszku i tak dalej. Każdy błąd podczas drukowania może mieć swoją przyczynę i niekoniecznie zawsze jest to wada zakupionego wkładu lub wada drukarki laserowej. W tym artykule podsumujemy te błędy drukowania, które powtarzają się najczęściej i podamy wskazówki, jak ich uniknąć, a nawet jak je naprawić.

Szczegóły artykułu

Etykieciarki i drukarki etykiet Brother - czym się różnią?

Znana na całym świecie firma Brother to bezapelacyjnie lider na rynku produkcji i dystrybucji nie tylko drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Ich wielką chlubą są również drukarki etykiet i etykieciarki, które od dawna są naszymi pomocnikami i wykorzystujemy je na co dzień w miejscu pracy, a nawet w domu do znakowania i organizacji przedmiotów. I to właśnie etykieciarki i drukarki etykiet Brother będą głównymi bohaterami tego artykułu. Opowiemy w nim, jakie linie produktowe etykieciarek Brother i drukarek etykiet Brother są obecnie dostępne, jakie mają funkcje i jak je rozróżnić.

Szczegóły artykułu
12345678...151617