Wskazówki, porady, samouczki

Odkryj drukarki marki Konica Minolta

Światowej sławy marka japońska Konica Minolta zajmuje niezmiernie ważną pozycję wśród innych firm zajmujących się technologią biurową i przetwarzaniem dokumentów. Konica Minolta ma siedzibę w Marunouchi, Chiyoda, Tokio i do dziś dnia otworzyła oddziały już w 49 krajach. Swoją obecność handlową rozszerzyła na kilka krajów na całym świecie, więc obecnie sprzedaje swoje produkty w Ameryce, Azji i Pacyfiku, w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Szczegóły artykułu

Zapotrzebowanie na bezpośrednie drukowanie z komórek wzrasta. Czy wiesz, jak to zrobić?

Nowoczesne komórki oferują atrakcyjny design, wystarczającą pojemność pamięci wewnętrznej, rozsądną wydajność i szereg przydatnych funkcji. Nic więc dziwnego, że smartfony reprezentują pełnowartościowe urządzenia, które mogą konkurować z tabletami i laptopami. Smartphony używamy do zakupów online, płacimy nimi bezgotówkowo, używamy ich do nawigacji czy też edukacji, ale to nie wszystko. Doskonałe usługi są w stanie świadczyć przy druku materiałów do pracy, dokumentów i zdjęć.

Szczegóły artykułu

Kyocera – światowa czołówka techniki biurowej

Japońska firma Kyocera wprowadziła do regionu Europy Środkowej zaplecze silnej, szanowanej na całym świecie firmy i stosunkowo szerokiego portfolio wysokiej jakości produktów. Oprócz efektywnych ogniw słonecznych, telefonów komórkowych lub wysokiej jakości noży ceramicznych, na szczególną uwagę zasługują nowoczesne drukarki i wyrafinowane urządzenia wielofunkcyjne, które pomagają zespołom i poszczególnym osobom bezkompromisowo sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Szczegóły artykułu

Awaria tonera? Dzięki tym wskazówkom nic nie pozostawicie przypadkowi, a ubrania znów będą jak nowe

Wymiana tonera w drukarce laserowej to stosunkowo prosta sprawa, ale usuwanie drobnego pyłu tonera z koszulki czy spodni to niezbyt przyjemna zabawa. Chociaż takie "awarie" nie zdarzają się zbyt często, czasami po prostu do nich dochodzi. Jak więc skutecznie i najdelikatniej usunąć toner z odzieży? W niniejszym artykule dowiecie się wszystkiego, co warto wiedzieć.

Szczegóły artykułu

Gdzie postawić drukarkę? Doradzimy wam!

Dzięki wieloletniemu rozwojowi i innowacjom obecne drukarki mogą pochwalić się profesjonalną jakością druku, która idzie w parze z szybkością druku. Drukarki będą oczywiście cieszyć się szeregiem przydatnych funkcji, a także ergonomicznym designem i kompaktowymi wymiarami. Drukarki nie zajmują dużo miejsca, ale by praca z nimi była naprawdę przyjemna i prosta, podczas ich umieszczania powinniśmy przestrzegać kilku podstawowych wskazówek.

Szczegóły artykułu
12345678...111213