(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Wskazówki, porady, samouczki

Dlaczego warto zaopatrzyć się w skaner dokumentów?

Często pomijanymi urządzeniami do biura, firmy czy domu są skanery dokumentów. Zwłaszcza producenci drukarek wielofunkcyjnych etykietują je jako zbędne i nadające się do wymiany. Automatyczny podajnik drukarki wielofunkcyjnej ma bardzo ograniczoną żywotność w porównaniu ze skanerem dokumentów. Podajnik urządzenia wielofunkcyjnego jest przeznaczony tylko do codziennego, okazjonalnego skanowania i kopiowania standardowych dokumentów o standardowej gramaturze 80 g/m2.

Szczegóły artykułu

Drukarki mobilne Zebra ZQ300 Plus i ZQ600 Plus

Poznaj nowe drukarki mobilne ZQ300 Plus i ZQ600 Plus firmy Zebra Technologies, które zapewniają dużą wartość biznesową w przystępnej cenie. Drukarki znajdą zastosowanie w handlu detalicznym, transporcie i logistyce, w terenie i hotelarstwie. Dołącz do nas i odkryj nowe drukarki mobilne ZQ300 Plus i ZQ600 Plus firmy Zebra Technologies, które zapewniają dużą wartość biznesową w przystępnej cenie. Drukarki te mogą być wykorzystywane w handlu detalicznym, transporcie i logistyce, zastosowaniach terenowych i hotelarskich.

Szczegóły artykułu

Kopiarka czy drukarka wielofunkcyjna? Czego tak naprawdę potrzebujesz?

W nowoczesnym biurze, pomimo wszelkich starań, aby pozostać przyjaznym dla środowiska, każdy pracownik kopiuje lub drukuje dużo papieru. W czasach, gdy ścisłe wymagania stają się tak istotną częścią życia biurowego, trudno jest określić, które urządzenie będzie najlepsze dla Twojego miejsca pracy - tradycyjna kserokopiarka czy jej wszechstronnie utalentowany kuzyn, drukarka wielofunkcyjna (MFP)? Używając przeciętnego biura jako punktu odniesienia, którego tak naprawdę potrzebujesz?

Szczegóły artykułu
12345678...131415