(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Wskazówki, porady, samouczki

Kalibracja drukarki etykiet Zebra? Powiemy Ci jak to zrobić.

Drogi kliencie, kupiłeś drukarkę etykiet Zebra i nagle okazało się, że drukuje ona słabo, nieczytelnie, drukuje małą lub niewłaściwą część etykiety, a nawet okazuje się, że między wydrukowanymi etykietami "wychodzi" pusta? Zdarza się, że otrzymujemy telefony od klientów z prośbą o poradę, ponieważ ich drukarka etykiet ulega awarii. W większości przypadków problem tkwi w kalibracji i można łatwo rozwiązać go samodzielnie.

Szczegóły artykułu

Bezpieczne drukowanie dla Ciebie i Twojej drukarki

Znaczenie zabezpieczenia komputera za pomocą oprogramowania antywirusowego i firmware jest dobrze znane. W dzisiejszych czasach cyberataki lub kradzieże danych są częstym tematem nie tylko dla dużych firm, ale także dla osób prywatnych. Ale co z drukarką? Wielu z nas wciąż nie zdaje sobie sprawy, że ataki i kradzieże dokonywane przez różnego rodzaju oszustów dotyczą nie tylko danych komputerowych, ale także drukarek. Sądzisz, że nie ma sensu się tym zajmować? Oto powody, dla których nie powinno się tego lekceważyć i wskazówki, jak zapobiec wyciekowi danych.

Szczegóły artykułu

Pokaż światu swoją kreatywność dzięki ploterom tnącym Brother ScanNCut

Plotery Brother ScanNCut to rewolucyjne rozwiązanie dla kreatywnych dusz i profesjonalistów, którzy wymagają od swoich ploterów tnących precyzji, jakości i niezawodności. Plotery tnące Brother ScanNCut łączą w sobie skaner i ploter tnący w jednym kompaktowym urządzeniu. To rozwiązanie 2 w 1 przede wszystkim usprawnia cały proces projektowania i tworzenia, oszczędzając czas i nie tylko.

Szczegóły artykułu

Gdy drukarka atramentowa nie drukuje tak, jak powinna...

Prawdopodobnie każdy z nas był w takiej sytuacji - usterki drukowania, powiadomienia o błędach, rozlane wkłady atramentowe itp. Każdy błąd drukowania może mieć swoją przyczynę i niekoniecznie zawsze jest to wina zakupionego wkładu lub wady drukarki. W tym artykule podsumujemy te błędy drukowania typowe dla drukarek atramentowych lub atramentowych drukarek wielofunkcyjnych, które powtarzają się najczęściej, i podamy wskazówki, jak ich uniknąć, a nawet jak je naprawić.

Szczegóły artykułu

O czym ostrzega drukarka laserowa? Błędy drukowania i komunikaty

Prawdopodobnie każdy z nas był w takiej sytuacji - awarie drukowania, powiadomienia o błędach, rozsypany toner w proszku i tak dalej. Każdy błąd podczas drukowania może mieć swoją przyczynę i niekoniecznie zawsze jest to wada zakupionego wkładu lub wada drukarki laserowej. W tym artykule podsumujemy te błędy drukowania, które powtarzają się najczęściej i podamy wskazówki, jak ich uniknąć, a nawet jak je naprawić.

Szczegóły artykułu

Etykieciarki i drukarki etykiet Brother - czym się różnią?

Znana na całym świecie firma Brother to bezapelacyjnie lider na rynku produkcji i dystrybucji nie tylko drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Ich wielką chlubą są również drukarki etykiet i etykieciarki, które od dawna są naszymi pomocnikami i wykorzystujemy je na co dzień w miejscu pracy, a nawet w domu do znakowania i organizacji przedmiotów. I to właśnie etykieciarki i drukarki etykiet Brother będą głównymi bohaterami tego artykułu. Opowiemy w nim, jakie linie produktowe etykieciarek Brother i drukarek etykiet Brother są obecnie dostępne, jakie mają funkcje i jak je rozróżnić.

Szczegóły artykułu
12345678...151617