Wskazówki, porady, samouczki

Jak określić wystarczającą odległość za pomocą taśmy podłogowej

Podłogi, ściany lub rampy załadunkowe - taśmy znakujące można wykorzystać naprawdę gdziekolwiek. Są doskonałe do oznaczania intensywnie obciążonych komunikacji i pasów do transportu palet lub identyfikacji kolorystycznej rur. Ostatnio jednak są one najczęściej wykorzystywane do wskazywania niezbędnych rozstawów i innych ograniczeń w ramach dotrzymywania środków antypandemicznych. W niniejszym artykule omówimy, jak to zrobić.

Szczegóły artykułu

Doskonały druk wielkoformatowy na wyciągnięcie ręki: Wybierz odpowiednie materiały eksploatacyjne

Aby wyniki drukowania spełniały Państwa wymagania, nie wystarczy posiadać wysokiej jakości drukarkę. Równie ważne są zastosowane kolory, które mają niesamowity wpływ na finalny wydruk. Ta sama zasada dotyczy nie tylko zwykłego, ale również wielkoformatowego druku na tzw. ploterach. Sprawdź, jak działa taka drukarka wielkoformatowa i gdzie wszędzie jest używana.

Szczegóły artykułu

Odkryj drukarki marki Konica Minolta

Światowej sławy marka japońska Konica Minolta zajmuje niezmiernie ważną pozycję wśród innych firm zajmujących się technologią biurową i przetwarzaniem dokumentów. Konica Minolta ma siedzibę w Marunouchi, Chiyoda, Tokio i do dziś dnia otworzyła oddziały już w 49 krajach. Swoją obecność handlową rozszerzyła na kilka krajów na całym świecie, więc obecnie sprzedaje swoje produkty w Ameryce, Azji i Pacyfiku, w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Szczegóły artykułu

Zapotrzebowanie na bezpośrednie drukowanie z komórek wzrasta. Czy wiesz, jak to zrobić?

Nowoczesne komórki oferują atrakcyjny design, wystarczającą pojemność pamięci wewnętrznej, rozsądną wydajność i szereg przydatnych funkcji. Nic więc dziwnego, że smartfony reprezentują pełnowartościowe urządzenia, które mogą konkurować z tabletami i laptopami. Smartphony używamy do zakupów online, płacimy nimi bezgotówkowo, używamy ich do nawigacji czy też edukacji, ale to nie wszystko. Doskonałe usługi są w stanie świadczyć przy druku materiałów do pracy, dokumentów i zdjęć.

Szczegóły artykułu

Kyocera – światowa czołówka techniki biurowej

Japońska firma Kyocera wprowadziła do regionu Europy Środkowej zaplecze silnej, szanowanej na całym świecie firmy i stosunkowo szerokiego portfolio wysokiej jakości produktów. Oprócz efektywnych ogniw słonecznych, telefonów komórkowych lub wysokiej jakości noży ceramicznych, na szczególną uwagę zasługują nowoczesne drukarki i wyrafinowane urządzenia wielofunkcyjne, które pomagają zespołom i poszczególnym osobom bezkompromisowo sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Szczegóły artykułu
12345678...111213