Opis produktu Gamepad Genius GX Gaming GX-17UV 31610001400, 17tl., USB/PS3, černý
| Výška | 16.0 cm |
| Šířka | 13.5 cm |
| Głębokość | 7.5 cm |
Genius GX Gaming GX-17UV
Przewodowy ergonomiczny gamepad przeznaczony do konsoli do gier PS3 oraz do komputera. Posiada 4-kierunkowy D-pad i 17 przycisków, dzięki którym wszystkie funkcje gry będą zawsze w zasięgu ręki. 2 wibracyjne silniki zadbają o to, abyście mogli dosłownie poczuć emocje. Połączenie można łatwo zrealizować za pomocą USB złącza.
Podstawowe specyfikacje:
| Kompatybilność: | PS3, PC (Windows 7/8/10/11) |
| Liczba przycisków: | 17 |
| Wibracje: | Tak |
| Połączenie: | USB |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Kolor: | czarny |















