Opis produktu Genius Full HD Webkamera FaceCam 2000X2, černá
| Výška | 13.0 cm |
| Šířka | 13.0 cm |
| Głębokość | 7.0 cm |
Genius FaceCam 2000X2
Kamera internetowa z rozdzielczością Full HD 1920 × 1080 pikseli oferuje ostry obraz i wierne kolory, podczas gdy wbudowany mikrofon zapewnia wysoką jakość dźwięku. Praktyczny uchwyt flipowy z możliwością obrotu o 360° umożliwia łatwe umieszczenie kamery na monitorze, a także na płaskiej powierzchni. Kamera internetowa jest również wyposażona w gwint do mocowania na statywie. Do podłączenia do komputera służy złącze USB 2.0.
Podstawowe specyfikacje:
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Szybkość nagrywania wideo: | 30 klatek/s |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Ostrość: | stała |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilny z: | Windows 7 / 8 / 10 / 11, macOS 10.10 |
| Wymiar: | 67.8 x 47.8 x 44 mm |
| Waga: | 69 g |















