Opis produktu Genius GX GAMING HS-GX580U 31710028400, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, herní sluchátka, 50 mm měniče typ USB
| Výška | 19.1 cm |
| Šířka | 11.5 cm |
| Głębokość | 23.6 cm |
Genius GX GAMING HS-GX580U
Ten zestaw słuchawkowy do gier oferuje doskonałą jakość dźwięku i komfort dla wymagających graczy. Dzięki 50 mm przetwornikom zapewnia doskonałą jakość dźwięku, co jest bardzo ważne w grach. Podobnie regulowany mikrofon zapewnia czysty przekaz, który jest podstawą wysokiej jakości komunikacji głosowej. Wygodne nauszniki i elastyczny pałąk zapewnią długie godziny grania lub słuchania w najwyższym komforcie. Zestaw słuchawkowy posiada zintegrowane sterowanie na kablu, dzięki któremu można regulować głośność oraz wyłączać i włączać mikrofon. Do podłączenia do komputera lub laptopa służy 2-metrowy kabel zakończony USB złączem.
- Gamingowy zestaw słuchawkowy USB z RGB LED
- Regulacja głośności i wyciszenie mikrofonu na kablu
- 50mm przetworniki basowe dla czystego i wystarczająco intensywnego dźwięku
- Miękkie i wygodne nauszniki
- Elastyczny i giętki pałąk
- Długość kabla 2 m
Specyfikacja :
| Połączenie: | USB |
| Podświetlenie: | Tak - LED RGB |
| Mikrofon: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość: | 103 dB ± 3 dB |
| Impedancja: | 16 ? ± 15 % |
| Długość kabla: | 2 m |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 226,6 × 187,5 × 97,2 mm |
| Waga: | 305 g |















