Opis produktu Genius GX Gaming Scorpion K12 Copilot, klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá, mechanická
| Výška | 45.5 cm |
| Šířka | 16.0 cm |
| Głębokość | 4.0 cm |
GENIUS GX GAMING Scorpion K12
Pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna dla każdego zapalonego gracza. Przełączniki Brown oferują przyjemny dotyk i niższy poziom hałasu. Klawisze są podświetlane RGB i oferują możliwość własnego ustawienia jasności. Posiada oddzielny klawisz do wywoływania AI asystenta Microsoft Copilot w systemie Windows. Oczywiście nie brakuje również funkcji Anti-Ghosting. Ucieszy również 12 kombinowanych skrótów klawiszowych FN. Połączenie jest realizowane za pomocą 1,8 m kabla USB.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | mechaniczna |
| Typ połączenia: | USB |
| Podświetlenie: | RGB |
| Anti-ghosting: | Tak |
| Typ przełączników: | BROWN |
| Układ: | CZ/SK |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Wymiar: | 438.3 x 130.4 x 35.2 mm |
| Waga: | 744 g |















