Opis produktu Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus, klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá, COPILOT
| Výška | 46.5 cm |
| Šířka | 4.3 cm |
| Głębokość | 16.5 cm |
Genius GX Gaming Scorpion K7 Plus
Klawiatura gamingowa Scorpion K7 Plus oferuje programowalne przyciski makro oraz podświetlenie LED w siedmiu kolorach. Oczywiście, funkcja Anti-ghosting dla 19 klawiszy, która umożliwia ich jednoczesne naciśnięcie bez ograniczenia funkcjonalności. Z pewnością ucieszy również oddzielny klawisz do wywołania asystenta AI Windows Copilot (dla Windows 11 i nowszych). Połączenie można łatwo zrealizować za pomocą 1,8 m długiego kabla USB.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Podświetlenie: | LED - 7 kolorów |
| Anti-ghosting: | Tak - 19 klawiszy |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Wymiary: | 449 x 138 x 37 mm |
| Waga: | 711 g |















