Opis produktu Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6, Sada klávesnice CZ/SK, herní, drátová (USB), černá
| Výška | 53.8 cm |
| Šířka | 16.6 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
Genius GX GAMING Scorpion KM-GX6
Zestaw przewodowy klawiatury i myszy do gier spełni wszystkie Twoje potrzeby. Klawiatura mechaniczna posiada 19 klawiszy z funkcją anti-ghosting oraz wodoodporną konstrukcję. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywołania AI asystenta Microsoft Copilot w systemie Windows 11. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości do 3200 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie. Atmosferę gry dodatkowo uzupełni podświetlenie RGB obu urządzeń.
Specyfikacja klawiatury
| Typ klawiatury: | membranowa - mechanical feeling |
| Typ połączenia zestawu: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Wymiary: | 449.2 x 138.3 x 35.8 mm |
| Waga: | 748 g |
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 4 |
| Rozdzielczość: | 400 - 3200 Dpi |
| Interfejs: | USB |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 122.7 x 72.5 x 40.5 mm |
| Waga: | 127 g |















