Opis produktu Genius HS-220U AI, sluchátka s mikrofonem, drátováčerná, 2.0, uzavřená, USB - C
| Výška | 16.2 cm |
| Šířka | 5.3 cm |
| Głębokość | 20.8 cm |
Genius HS-220U AI
Lekki zestaw słuchawkowy z doskonałym dźwiękiem. Posiada sterowanie bezpośrednio na kablu oraz regulowany mikrofon. Zaletą jest przycisk do uruchamiania asystenta Windows AI Copilot (kompatybilny z systemem Windows 10/11 lub nowszym), który umożliwia wprowadzanie głosowe bez pisania. Połączenie jest realizowane przez USB-C złącze.
| Mikrofon: | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 20 Hz – 20 000 Hz |
| Czułość: | 101.5 dB ± 5 dB |
| Impedancja: | 32 omy |
| Długość kabla: | 2.4 m |
| Kolor: | czarno-srebrny |
| Złącze: | USB-C |
| Wymiary: | 157.3 x 140.4 x 48.7 mm |
| Waga: | 101 g |















