Opis produktu Genius HS-M365, sluchátka s mikrofonem, bílá, 2.0, špuntová, USB Type-C
| Výška | 13.0 cm |
| Šířka | 6.5 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
Genius HS-M365
Specyfikacja:
Lekki zestaw słuchawkowy douszny z doskonałym dźwiękiem. Posiada regulację głośności bezpośrednio na kablu oraz wbudowany mikrofon. Połączenie jest realizowane przez złącze USB-C.
| Dźwięk: | Stereo |
| Zakres częstotliwości: | 20 - 20.000 Hz |
| Czułość głośnika: | 106 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofonu: | Wielokierunkowy |
| Impedancja wejściowa: | 32 ? |
| Połączenie: | USB-C |
| Długość kabla: | 1.2 m |
| Kompatybilny z: | Windows 7 i wyższe, Android |
| Waga: | 12 g |
| Kolor: | biały |















