Opis produktu Genius HS-M910BT 31710023400, mikrofon, přepínání skladeb, černá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 10.0 cm |
| Šířka | 3.8 cm |
| Głębokość | 15.1 cm |
Genius TWS słuchawki HS-M910BT
Na technologii Bluetooth oparty bezprzewodowy zestaw słuchawkowy zapewnia bogaty dźwięk. Nie brakuje wbudowanego mikrofonu a za pomocą sterowania dotykowego możesz przełączać utwory lub odbierać połączenia. Słuchawki wytrzymują na pełnym naładowaniu do 4 godzin pracy.
W zestawie znajduje się kabel USB-C i zapasowe wkładki douszne w 2 rozmiarach.
| Połączenie: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | černá |
| Rozměr: | 35,8 x 23,7 x 21 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Interfejs: | USB-C |
| Pojemność baterii: | 300 mAh |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 54,2 x 54,1 x 29,8 mm |
| Waga: | 34 g |















