Opis produktu Genius HS-M920BT 31710024400, mikrofon, přepínání skladeb, bílá, 2.0, s nabíjecí krabičkou, sportovní typ USB-C
| Výška | 15.2 cm |
| Šířka | 10.0 cm |
| Głębokość | 3.8 cm |
Genius TWS słuchawki HS-M920BT
Ten gustowny i designersko udany model od firmy Genius, model HS-M920BT, zapewni ci bogatą jakość dźwięku z gwarantowanym połączeniem za pomocą technologii Bluetooth. Za pomocą dotykowego sterowania możesz łatwo przełączać utwory lub odbierać połączenia. Dostępny jest wbudowany mikrofon i czas pracy na baterii do 4 godzin na pełnym naładowaniu. Stylowe LED podświetlenie nadaje temu modelowi wyjątkowy wygląd.
W zestawie znajduje się kabel USB-C.
| Połączenie: | Bluetooth 5.0 |
| Mikrofon: | Ano |
| Výdrž baterie: | 4 h (300 h v pohotovostním režimu) |
| Kapacita baterie: | 2 x 40 mAh |
| Barva: | bílá |
| Rozměr: | 34 × 18,4 × 17,5 mm |
| Hmotnost: | 8 g |
Specifikace pouzdra:
| Interfejs: | USB-C |
| Pojemność baterii: | 300 mAh |
| Kolor: | biały |
| Wymiary: | 52,7 × 37 × 32,5 mm |
| Waga: | 34 g |















