Opis produktu Genius KB-113 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, drátová (USB), černá
| Výška | 46.3 cm |
| Šířka | 17.5 cm |
| Głębokość | 3.4 cm |
Genius KB-113
Klasyczna przewodowa klawiatura w czarnym kolorze jest przeznaczona do codziennej pracy i zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Jest wyposażona w niskoprofilowe klawisze oraz osobny klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows 11. Klawiatura jest odporna na zalanie i jej podłączenie do komputera odbywa się przez port USB.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Typ klawiszy: | niskoprofilowe |
| Układ: | CZ/SK |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Wymiary: | 448 x 142 x 29 mm |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 414 g |















