Opis produktu Genius KB-117 COPILOT, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá, ne
| Výška | 45.0 cm |
| Šířka | 15.0 cm |
| Głębokość | 3.0 cm |
Genius KB-117
Klasyczna przewodowa klawiatura w czarnym kolorze została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort podczas codziennej pracy.
Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows. Klawiatura jest wodoodporna i połączenie z komputerem odbywa się przez port USB.Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Typ klawiszy: | klasyczne |
| Układ: | CZ/SK |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Wymiar: | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 488 g |















