Opis produktu Genius KB-118 II, klávesnice CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (PS/2), černá
| Výška | 47.7 cm |
| Šířka | 19.0 cm |
| Głębokość | 3.0 cm |
Genius KB-118 II PS/2
Klasyczna przewodowa klawiatura w czarnym kolorze jest przeznaczona do codziennej pracy i zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort. Jest wyposażona w niskoprofilowe klawisze i podkładkę pod nadgarstki. Klawiatura jest odporna na zalanie i jej podłączenie do komputera odbywa się przez port PS/2.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | PS/2 |
| Klawisze multimedialne: | nie |
| Typ klawiszy | niskoprofilowe |
| Układ: | CZ/SK |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Wymiary: | 461,5 × 167,45 × 26 mm |
| Waga: | 479 g |















