Opis produktu Genius KB-7200 COPILOT, klávesnice CZ/SK, 2.4 [Ghz], bezdrátová, černá
| Výška | 44.8 cm |
| Šířka | 17.5 cm |
| Głębokość | 2.9 cm |
Genius KB-7200
Bezprzewodowa klawiatura została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort podczas codziennej pracy. Ergonomiczne nachylenie w połączeniu z klawiszami typu chiclet umożliwia efektywne i wygodne pisanie. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywołania AI asystenta Microsoft Copilot w systemie Windows 11. Połączenie jest realizowane za pomocą technologii 2,4 GHz i miniaturowego odbiornika USB. Zasilanie zapewniają dwie baterie AAA, które są dołączone do zestawu.
Podstawowe specyfikacje:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | 2,4 GHz (mini adapter USB) |
| Typ klawiszy: | chiclet |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Zasilanie: | 2 x AAA (w zestawie) |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 435.7 × 140.2 × 23.3 mm |
| Waga: | 480 g |















