Genius KM-100SEWysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe potrzeby biurowe. Klawiatura posiada klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows oraz szereg programowalnych klawiszy funkcyjnych, które można wykorzystać do łatwiejszego sterowania odtwarzaczem muzyki, mediami społecznościowymi czy programami biurowymi. Klawiatura jest odporna na zalanie, więc pozostanie funkcjonalna nawet w przypadku niespodziewanego wypadku. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości 1200 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
Specyfikacja klawiatury | Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia zestawu: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Wymiary: | 440,51 × 139,67 × 20,07 mm |
| Waga: | 443 g |
Specyfikacja myszy: | Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1200 Dpi |
| Interfejs: | USB
|
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 105 × 60 × 37 mm |
| Waga: | 85 g |