Opis produktu Genius KM-160 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, klasická, voděodolná typ drátová (USB), černá
| Výška | 54.0 cm |
| Šířka | 4.3 cm |
| Głębokość | 18.5 cm |
Genius KM-160
Specyfikacja klawiatury
Specyfikacja myszy:
Wysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe biurowe potrzeby. Klawiatura jest wodoodporna, więc możesz cieszyć się orzeźwiającym napojem nawet podczas pracy bez obaw o wypadek. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows. Mysz wyposażona jest w optyczny sensor o rozdzielczości 1000 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Wymiary: | 460 x 157.5 x 27 mm |
| Waga: | 570 g |
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1000 Dpi |
| Interfejs: | USB |
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 100 x 58 x 37.8 mm |
| Waga: | 85 g |















