Opis produktu Genius KM-170 COPILOT, sada klávesnice s optickou myší, CZ/SK, drátová (USB), černá
| Výška | 54.9 cm |
| Šířka | 15.4 cm |
| Głębokość | 4.0 cm |
Genius KM-170
Wysokiej jakości zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe potrzeby biurowe. Klawiatura posiada klawisz do wywoływania asystenta AI Microsoft Copilot w systemie Windows oraz szereg programowalnych klawiszy funkcyjnych, które można wykorzystać do łatwiejszego sterowania odtwarzaczem muzyki, mediami społecznościowymi czy programami biurowymi. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości 1200 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
Specyfikacja klawiatury:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia zestawu: | USB |
| Klawisze multimedialne: | Nie |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Długość kabla: | 1.4 m |
| Wymiar: | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Masa: | 403.1 g |
Specyfikacja myszy:
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1200 Dpi |
| Interfejs: | USB |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 110.25 x 64.27 x 37.85 mm |
| Waga: | 83 g |















