Opis produktu Genius KM-8101 COPILOT, sada klávesnice s bezdrátovou optickou myší, 1x AAA, 1x AA, CZ/SK, multimediální, nízkoprofilová typ bezdr
| Výška | 4.5 cm |
| Šířka | 52.0 cm |
| Głębokość | 15.0 cm |
Genius KM-8101
Specyfikacja myszy:
Wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy zaspokoi wszystkie Twoje podstawowe potrzeby biurowe. Klawiatura posiada niskoprofilowe klawisze do cichego i efektywnego pisania. Jest wyposażona w oddzielny klawisz do wywołania AI asystenta Microsoft Copilot w systemie Windows. Mysz jest wyposażona w optyczny sensor o rozdzielczości 1000 DPI, co zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie.
Specyfikacja klawiatury:
| Typ klawiatury: | membranowa |
| Typ połączenia zestawu: | 2.4 GHz (adapter USB) |
| Klawisze multimedialne: | Tak |
| Układ: | CZ/SK |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | czarny |
| Zasilanie: | 1× AAA (w zestawie) |
| Wymiary: | 440,51 × 139,7 × 27,1 mm |
| Waga: | 403 g |
| Typ myszy: | optyczna |
| Liczba przycisków: | 3 |
| Rozdzielczość: | 1000 Dpi |
| Zasilanie: | 1 x bateria AA (w zestawie) |
| Kolor: | czarny |
| Wymiary: | 97 × 55 × 35 mm |
| Waga: | 54,5 g |















